Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Májáttéttel meddig élhet az...

Májáttéttel meddig élhet az ember? Őszinte válaszokat kérek! Tudom, hogy ez már a vége, mert gyógyithatatlan.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Neked van ez?Hinni kell a felépülésben.Szedni kéne Culevitet és a Story TV-ben láttam riportot egy magyar emberrel a gyógyitó gombákról.Megszólaltak ott olyan emberek is,akiknek áttétjük volt,de meggyógyultak.Csak hinni kell!!!!!

Ja,a pecsétviaszgombának nézz utána (azt hiszem így hívják!)

2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

nagyobb városokban vannak ilyen gyógygomba központok, én mindenképp felkeresnék egyet, vidd be az orvosi papírjaidat és tudnak segíteni! ajánlanak táplálékkiegészítőket, nagyon jók!! Varga Gábor hatóanyag kutató gyógygombái.

Amellett innod kell nagyon sok tiszta vizet, sokat meditálni, a pozitív gondolkodás nagyon fontos. az orvosi kezelés mellett mindenképp kell választanod alternatív utat is.

Ne add fel, a rák ma már nem gyógyíthatatlan!

2011. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Akár sokáig is -kérdés milyen kezelést kapott eddig -

mennyire gyengitették le ,de itt egy példa hogy nagyon komoly betegségből is fel lehett állni -a betegen mulik nem az orvosokon !!

[link]

csodaszámba veszik pedig csak a történetben az a csoda hogy túlélte a kezeléseket -a többi már a természettörvényei szerint zajlott le .

2011. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Éppen most olvastam ezt a cikket:

[link]

Próbáld ki, remélem neked is segíteni fog.

2011. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Kiről van szó?
2017. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!