Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen szívtelen, főleg ha egy halottról van szó? :/

Figyelt kérdés

Az állítólagos legjobb barátnőmről van szó. Pár napja olyan izé. Például ha mondok valami fontosat azt mondja, hogy leszarom bezzeg én mindig hallgassam végig amit mond. Ha suliba vagyunk és történik valami rossz velem vagy valami akkor is mondja, hogy leszarom de ha vele történik akkor jön egyből. Múltkor is mondtam neki, hogy venni kéne vmit apa szülinapjára mert nemsokára itt van erre azt mondja, hogy leszarom. Mondom kösz... Meghalt az a (két) magyar katona, apának haverja volt Andris és kiraktam facebookra egy emlékvideót és mondtam, hogy amikor először láttam a videót sírtam.. és erre is azt mondta h leszarom. Az nagyon szarul esett. Hogy lehet ilyen? Egy halott emberről hogy lehet így beszélni? Kiakadtam.

13/L


2011. máj. 20. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de szánalmas barátnőd van.. ilyenekkel barátkozni nem kéne..
2011. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt a csajt úgy pofáncseszném:D
2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

figyu szerintem egy ilyen csajt szarj le!!

ha ilyen szívtelen és különbözők vagytok, akkor mással barátkozz.. megértem h bírod stb..

de ha ilyen buta, önfejű, makacs, és szívtelen akkor hagyd az egészet!!

2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Szokott valami mást mondani a leszarom-on kívűl?
2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Tudod te sem lennél szomorú ha semmilyen kapcsolatod nem lett volna a katonákkal. Az ember nem veheti mindenki szomorúságát a vállára...
2011. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Annak idején mikor meghalt egy nagyon kedves rokonom és a temetése utáni napon még nagyon le voltam törve az állítólagos 2 legjobb barátnőm vérig volt sértődve, hogy éppen nincs kedvem nevetgélni meg szórakozni.

Megjegyzem meg se kérdezték, hogy mi bajom, vagy segíthetnek-e valamiben (bár utólag kiderült, hogy tudták mi a bajom)

2 Napra rá összevesztünk és soha többet nem találkoztam velük.

Életem legjobb döntése volt.

Az ilyen emberekre nem érdemes időt fecsérelni, nemhogy még barátkozni is velük.

21/L

2011. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a kérdést én leszarom.
2011. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha mindent leszar, akkor itt az idő, hogy keress olyan barátnőt, akit érdekel is ami veled történik. Egyébként szimplán tini, és lehet azt hiszi, hogy ez annyira vagány, és menő dolog. Mondd meg neki, hogy nem az szerinted, és miért nem lehet semmit se mondj már neki. De ne akadj ki, nyugisan add elő majdnem inkább viccesen, hátha leáll. De mondom több barátnő, jobb, mint egy aki egyszer elmúlik.
2011. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azt kérem, hogy ő is legyen szomorú vagy valami, de azért igazán megérthetne egy kicsit. Ha ezt én mondtam volna neki akkor már úgy meglenne sértődve rám... Amúgy meg régen nem volt ilyen. Télen elkezdett rossz irányba változni és már itt jár. Akkor mi lesz később?
2011. máj. 20. 20:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor ő megy oda hozzád a problémáiddal, reagálj így: 'leszarom'. Majd elmegy a kedve tőle...
2011. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!