Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy érzem a...

Létezik olyan, hogy érzem a másik érzéseit?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy érzem a szerelmem érzéseit?


Ma nagyon rosszul voltam (már írtam, hogy szakítottunk meg miegyéb - Németo ), de tényleg.. átkómáltam a napot, vagy aludtam.. s ma láttam facsén egy dalidézetet tőle, s abban a pillanatban rájöttem, hogy nem én szenvedek, hanem ő!!!


Létezik ilyen?


2011. máj. 20. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vagy esetleg mindketten szenvedtek, nem?

egy szakítás mindkét félnek nehéz, a szakítófélnek is le kell zárnia magában egy időszakot, és ez időbe telik.

2011. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem akik sokat vannak együtt azok érzik a másikat.......
2011. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő szakított, senki nem érti miért, egyetlen ok a távolság, de nyáron hazamegyek végleg. Remélem addigra magához tér, mert eddig az elején ő tartotta bennem a lelket, aztán közösen fogtuk egymást a távolságon keresztül, de most hogy ő fordult el, teljesen megszüntetett velem minden kapcsolatot... és nem beszél
2011. máj. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!