Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezellen tenni?

Mit lehetne ezellen tenni?

Figyelt kérdés

Amiért felelősséget vállalok: van, hogy 22.00 után kiabálok (veszekszünk anyával:S), ezt tudom, hogy nem lenne szabad.

VISZONT a kedves aranyos alsó szomszéd meg egy köcsög, mert ők meg kb 6.00tól 21.59ig mániákus bútorhúzogatással, radiátorkótogtatással és üvöltözéssel töltik el az idejüket, és már baromira unom, amikor minden vasárnap arra kelek, hogy a matekot üvöltözi az apa a gyerekének, aki vagy nagyon fogyatékos, vagy csak az apa idegbeteg.

És én meglehetősen békepárti ember vagyok, ezért se mentem le egyszer se elb.szni a kedvüket, amikor "napközbeni buliztak" vagy matekozás közben zavarni őket, de ők az előbb becsengettek. És természetesen tudom, hogy nekem is változtatni kell, de marhára idegesít, hogy ők meg ilyen kiskapuval csendháborítanak. :S


2011. máj. 20. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A ház szabályzatát kéne elolvasni. Többnyire tízig joga van hangoskodni, de a hétvégében, pláne a reggel 6 órában már nem vagyok biztos. A szabályzat megfelelő mondatát szövegkiemelővel kihúznám és rácelluxoznám az ajtajukra.
2011. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam még éjfél utàn is randaliroznak. A szomszédod meg, egy kicsit az idegein lehet, ha azért csenget, mert egy kicsit hangosabban beszéltek.
2011. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

és honnan lehet megszerezni azt a házszabályt?

amúgy meg nem kicsit hangosabban beszéltem, tényleg kiabáltam, de egyrészt csak én, másrészt nem is sokáig..

2011. máj. 20. 23:35
 4/13 napietus ***** válasza:
31%
mit üvöltözöl? ha nem vagy különb náluk, nincs túl sok alapod pattogni...emberi együttélés alapvető szabályai...mi kertes házban lakunk, mégse ordítunk. de társasházban még jobban oda kéne figyelni. nem biztos, hogy az egész háznak tudnia kell neveltetésed hiányosságairól.
2011. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minálunk ki van függesztve a postaládáknál a Házirend. Nem piszkálásból, de mi az a radiátorkótogtatás?
2011. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 23:48

aha, szóval aki valamennyit is kiabál, az máris egy unintelligens hülye? Szánalmas vagy, és te csak nyugodtan fojtsd magadba, de tudd, hogy nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem a megoldásra...


Amúgy a radiátort ütögetik és nem tudom, hogy mivel, de kb. mintha kalapács lenne...

2011. máj. 20. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi ember! Senki nem támadott le, minek majrézol????

Csak írtam, hogy nálunk ki van függesztve a Házirend, ez olyan, mint egy szabályzat-féle. Nálunk többé-kevésbbé betartják. Nálatok nincs?

2011. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a megoldást valószínűleg a közös képviselőtől fogod megtudni, őneki kell intézkedni ilyen esetben.
2011. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
78%
azt írtam...az első lépés a megoldás felé, hogy Te magad kultúrember módjára viselkedsz. aztán kérheted ugyanezt számon a körülötted élőkön. ha pl. én most kimennék füvet nyírni, egy szavam sem lehetne, ha holnap éjjel meg a szomszéd rántja be a motorfűrészt...
2011. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen, de nem azzal van bajom, hogyha kiabálna néha! Hanem hogy állandóan! És hogy zajonganak és bútort tologatnak mindig. Ezeket én nem csinálom. Tehát önmagában ha néha kiabálnának, afelett szemet tudnék hunyni

És a másik 23.48asnak írtam, szal nem kell sértődözni!

2011. máj. 21. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!