Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte itt megy el a házunk...

Szinte itt megy el a házunk előtt, és mégsem hajlandó bejönni. Akkor meg miért csinál úgy mintha szeretne?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremmel kicsi korunkban nagyon szerettük egymást. Most is jó a viszonyunk, de én Bp-en lakom, ő meg vidéken, kb 60 km van közöttünk. Van egy közös nagypapánk, aki itt lakik velem lassan 3 éve. A 3 év alatt jó ha 2-3 alkalommal eljött meglátogatni őt (ill. engem). Azt elvárja hogy én menjek le hozzájuk busszal (vagy a 82 éves papával buszozzunk le mert nincs autóm) de neki is van autója és a férjének is, és rendszeresen feljönnek ide a városba, de hozzánk nem jönnek be soha...


Szerintetek ez most milyen dolog?


2011. máj. 21. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Múltkor mondtam hogy valamiért le kellene mennem hozzájuk busszal. Erre elkezdett ujjongani, hogy "Jaj de jó annyira örülök, úgy szeretlek, de jót fogunk beszélgetni" meg mindig hív hogy buszozzak le hozzájuk de ő nem hajlandó meglátogatni minket, pedig egyik ismerősünk mondta hogy összefutott vele az egyik áruházban innen nem messze...És nem is az hogy engem nem látogat meg, hanem a papánkra sem kíváncsi....
2011. máj. 21. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
hát biztos nem azért mennek fel hogy meglátogassanak...deha már egyszer fenn van akkor pár percre minimum beugorhatna-
2011. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy ilyen "barátnőm" akárhányszor találkozunk, mindig elmondja, h mennyire szeret, h milyen jófej vagyok, blabla, aztán erre hivatkozva folyton elkunyerálja az összes cigimet, azon vernyog, h kísérgessem mindenhova vásárolni meg ügyeket intézni, itt dolgozik a lakásomtól 10 perc sétára, de régebben is csak azért járt fel, mert nála még nem volt bekötve a net, és itt tenyészett egész estéket, kb hozzám sem szólt, csak a laptopját bújta.


én sem értem, h mi motiválja az ilyen embereket erre a viselkedésre. klasszikus borivás vízprédikálás esete.

nem lehet velük mit kezdeni, mert ha elmondom, h nekem ez és ez a bajom veled, akkor csak megsértődik, de nem érti, h tulajdonképp mi ezzel a gond. neki ez a természetes, és azt gondolja, hogy a szeretet abban nyilvánul meg, ha 20x elmondja, és a tetteit már nem is kell ezzel összehangolni.


szerintem ne keresd őt, megértem, h fos, mivel régen nagyon jóban voltatok. de ha ő így viselkedik, akkor nem tudsz mit csinálni.

2011. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért én rákérdeznék nála! Arról nem beszélve, hogy emlékeztetném a papa korára, és arra, hogy ebben a korban az időseknek a legnagyobb ajándék, ha azt érzik, tapasztalják, hogy a fiatalok nem felejtették el.
2011. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet cikinek érzi vendégeskedni nálad náatok
2011. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!