Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a lányomnak?

Mi lehet a baja a lányomnak?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 napja egyfolytában levert, rosszkedvű, fel se lehet vidítani, egész nap jóformán csak zenét hallgat, enni se akar, nem tudok már vele semmit se csinálni, egyedül nevelem, az anyjától elköltöztünk, 16 éves lányról van szó
2011. máj. 21. 18:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én szerelmi bánatkor vagyok ilyen, bár akkor zennét se hallgatok
2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen szerelmi baja lehet szegénynek.. ez igen nehéz ügy 16 évesen:)

Valószínűleg semmi sem segít rajta, majd kiheveri, talán a gondolatait elvonhatod valamivel: közös program, vagy a barátnőivel elküldöd valahova.. Csak hogy kimozduljon:)

2011. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Még a vásárlás sem vidítaná fel?:) 16 éves lányok szeretnek jól kinézni..
2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem tudom mi lehet a probléma. Lehet, hogy az, amit már elöttem írtak. Én csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg vele vmi közös programot, amit tudod hogy szeret Pl. vásárlás, dvd-zés, barátnőket hívd át stb. Hátha attól jobb kedve lesz
2011. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

talán az anyjától való elköltözés megviselte, és lehet gondok vannak a suliban. sőt lehet még szerelmi bánata is.

vagy akár nincsenek barátai, vagy egyedül érzi magát.

millió oka lehet. sajnálom, de nem tudsz segíteni. mond el neki minden nap, hogy szereted, légy felé nyitott, nyílj meg felé.

vagy elküldethetett a sulipszihológushoz. (ez segíthet, és romba is dönthet mindent...)

2011. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
a barátnőit nem tudom áthívni sajnos mert amióta elköltöztünk azóta nem jár el sehova se, mindenhova én hozom-viszem, társaságba se jár azóta, kivétel az iskola de ott se nagyon barátkozik, kicsit antiszociális lett szegénykém :S
2011. máj. 21. 19:05
 7/30 A kérdező kommentje:
az anyjától 7 éve költöztünk el, eleinte nem volt ilyen, az utóbbi pár évben változott meg igazán
2011. máj. 21. 19:06
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

azért van a változás mert kamaszodik...

ha jól értem nem volt mellette anya, mikor elkezdett menstruálni, változik a teste, hormonok változnak, és millió változás történt a testében. meglepődnél, ha tudnád mennyi...

és a hormonok által a hangulata is ingadozik.

2011. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éves lány vagyok...és szerintem szerelmi bánatról lehet szó. Általában én is így vagyok vele,ilyenkor nagyon csendbe vagyok,levert és ha kérdezik hogy mi bajom csak kinyögök egy "semmit".Pár nap és remélhetőleg kiheveri,addig is jó lenni neki felajánlani egy kis pénzösszeget vásárlásra,attól tutira oldódik a hangulata.
2011. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
a pénz azt már megkapta tegnap, meg megvettem neki a telefont amit kinézett magának, úgy terveztem hogy hétfő délután kapja meg de lehet hogy még ma odaadom neki, ha rosszkedvűnek látom akkor nekem is elromlik a kedvem
2011. máj. 21. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!