Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a párotokkal, ha...

Mit tennétek a párotokkal, ha egy veszekedés után nem reagálna semmire és eltűnne 1-2 hónapra?

Figyelt kérdés

Egy hülyeségen vesztünk össze, de ő annyira kiakadt, hogy nem veszi fel a telefont, nem válaszol az sms-ekre, e-mailre stb. Ennek már 5 hete.


Ja és nem ez az első eset.


2011. máj. 21. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A második hét környékétől én úgy tekinteném, hogy szabad asszony vagyok, és e szerint is cselekednék.

Ő meg így járt.

2011. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

férfi vagy nő az illető? Bár igazából tök mindegy mert arcátlanságnak tartom...

Mit csináltál, ha szabad tudni? Mert így eléggé nehéz jó választ adni.

2011. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 5 hete, akkor hagynám a fenébe.
2011. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem kapcsolat.

Ha szeretne,nem lépne le ennyi időre,hiányoznál neki stb.

Van közös tulajdon,gyerek vagy valami ami miatt nem hagy el?Talán csak ez köt össze titeket és közbe esetleg mással van együtt.

Ha nem így van akkor nem tudom mi lehet az oka...

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én párom rendszeresen ezt csinálja, igaz nem hetekre, de egy-két napra szeret eltűnni. Szintén nem egy esetről van szó. A legdurvább eltűnése ma is tart, hétfőn beszéltem vele utoljára. Én a szakításon gondolkodom már, mert hiába próbáltam rengetegszer beszélni vele.


Szerintem első körben próbáld vele megbeszélni, hogy a menekülés nem jó stratégia. De szerintem ha nem változik, akkor nem lehet ezt így fenntartani.

2011. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első, de azért tudjon a szakításotokról. Írd meg mondjuk e-mailben, hogy szabadnak tekinted magad, ha még két hétig nem ad életjelet.
2011. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennek már 5 hete, akkor szerintem itt már nincs miről beszélni, legalább is nem érdemel az illető több szót...
2011. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tetris ***** válasza:
100%

Ha az ember nagyon-nagyon szeret valakit, akkor egy percet se bír ki nélküle. De ő egész jól megvan nélküled akár hetekre is. Mindezt miért? Egy sms miatt. Ez vajon komoly ok arra, hogy hetekre eltűnjön?

Lásd be, ennek a kapcsolatnak vége. Legalább magadat ne csapd be. Ne keress számára kifogásokat, mert egyik se állja meg a helyét. Ha fontos lennél számára, akkor tűzön-vizen át menne hozzád. De a jelek szerint nem vagy fontos.

Lépj tovább!

2011. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
5 hete?18 éve vagyunk együtt, de 5 napot nem voltunk külön.Nem is értem a kérdésed.
2011. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat ez, de most komolyan, mert ez elég meredek, persze kinek mi.
2011. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!