Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, hogyan értékelné...

Mit tennétek, hogyan értékelnétek?

Figyelt kérdés

Nem rég ismerkedtünk meg két emberrel akikkel nagyon jóban lettünk, nem olyan rég kiderült, hogy nem minden igaz körülöttük, és azért mondták, hogy nem igaz, hogy megismerkedjünk velük. Azóta ez a párom és közöttem feszültséget okoz nem is kicsit. A párom állítja mivel hazudtak, nem lehet többet bízni bennünk és mivel neki sokan hazudtak a legkisebb hazugsággal elássa magát nála az ember. Nem véletlenül derült ki a dolog róluk, hanem ők mondták el nekünk, hogy ez később ne okozzon feszültséget. Én úgy vagyok vele, hogy evvel lehet normalizálódik a baráti kapcsolat közöttünk, amit a párom egyáltalán nem akar. Azt mondja egy darabig működik, úgy hogy én találkozom velük ő meg majd keres másokat és találkozik azokkal, mert aki egyszer hazudik nincs esélye többet.

Szeretem a páromat de én nagyon jól érzem velük magamat.

Értelmes tanácsokat szeretnék.


2011. máj. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondta, hogy a kedvéért te se állj szóba velük.
2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondta akkor lenne az igazán jó nekünk ha végleg eltűnnének.
2011. máj. 21. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el a hazug embereket!
2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy pár vagytok, még nem kötelező hogy csak közös barátaitok legyenek. Valami kompromisszum kéne szerintem. Attól hogy neki már nem szimpatikusak attól még te barátkozhatsz velük, nem hinném hogy egy kapcsolatot tönkretenne vagy veszekedést szítana, persze ízlések és pofonok. Még az is lehet hogy a barátod idővel meggondolja magát ha látja hogy te jól érzed magad velük. Szóval szerintem te nyugodtan barátkozz velük.
2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
En sem szeretem, akik hazudnak, talàn???a férjednek van igaza, de mivel te jobban ismered nàlam, igy csakis te döntheted el, hogyan tovàbb.
2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én a férfi tag vagyok
2011. máj. 21. 20:34
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha te ezek ellenére is barátkoznál velük, akkor barátkozz, a te döntésed. Egy párkapcsolatban toleránsnak kell lenni mindkét félnek a másik irányába, fogadd el, hogy a párodnak nehéz ez az eset, és értesd meg vele, hogy nem ellen cselekszel, ha beszélsz az említettekkel. A párodnak szerintem időre van szüksége, hogy ne a pillanatnyi csalódottsága miatt döntsön az ügyben. Ha eljön az ideje, akkor érdemes lenne nyugodtan leülni, és tisztázni a dolgokat, hogy miért nem mondtak igazat. Annyi szolgál előnyükre, hogy maguk vallották be, hogy hazudtak. De ez tényleg nem menti fel őket, és ne várd a párodtól, hogy bizalmas legyen irányukba, pláne úgy, hogy több hazugsággal kapcsolatos negatív élménye van. Ha ad második esélyt, akkor sokat kell majd bizonyítaniuk.
2011. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!