Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a pasitok...

Mit szólnátok, ha a pasitok veszekedéskor szó nélkül megszakítaná a neten folytatott beszélgetést?

Figyelt kérdés

Ez nem először fordulna elő. Megértőek lennétek, mondván, hogy ideges vagy bunkóságnak tartanátok, hogy lelép a beszélgetés kellős közepén.


Ja és ezek után még elvárná, hogy te keresd.


2011. máj. 22. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez gyerekes viselkedés!

Miért nem tudjátok normálisan megbeszélni a problémáitokat? És miért nem személyesen beszélitek meg?

2011. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Messze lakik, így nem tudunk gyakran találkozni.
2011. máj. 22. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Én is ilyen vagyok, bár nem szó nélkül lelépek, hanem benyögöm hogy "na szia", és úgy. :) Tudom, hogy ez egy rossz tulajdonság, de nálam élőben is ez működik - a veszekedés közepén inkább lemegyek futni, sétálni egyet, hogy kiszellőzzön a fejem. Az msn-es vitát is jobb megszakítani.


A párom tolerálja, neki is vannak rossz tulajdonságai.

2011. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy fogja és lelép egy időre, hogy egy kicsit lenyugodjon, az még jó is, de hogy elvárja hogy te keresd, az elég gyerekes.
2011. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Hehe, én is ilyen vagyok, csak lány :) Ha a párommal távol vagyunk, és telefonon veszekszünk, akkor két okból szoktam ezt csinálni. Vagy annyira felhúzott, hogy egyszerűen nem jutok szóhoz, nem bírom megfogalmazni mit akarok, ilyenkor szörnyen elborul az agyam, vagy akkor, ha tudom, hogy vérig sérteném, ha elmondanám mit gondolok épp róla. Ilyenkor kell egy kis idő, amíg lehiggadok, és azt nem lehet úgy, hogy közben folyton mondja, és várja, hogy reagáljak. Ezért leteszem. Főleg mivel ez pillanatok alatt történik velem, tehát még mondani sem tudom, hogy leteszem, mert akkor már el vagyok borulva. Mondjuk én viszont nem várom el hogy visszahívjon. Bár jól esik, ha ilyenkor 1-2 perc múlva ő jelentkezik, de természetesen nincs durci, ha nem hív vissza.

Gondolom sokan fogtok szidni, hogy gyerekes, meg mittudomén, de sajnos ilyen vérmérsékletet örököltem. Igyekszem is tenni ellene, de borzasztóan nehéz sajnos.

Hja igen, és az egészből azt akartam kihozni, hogy magamból kiindulva, mivel ezt nem bántásból, bunkóságból, hanem inkább a társam megóvása érdekében (hogy ne zúdítsam rá a teljes haragomat) teszem, ezért talán inkább megértőnek kéne lenni.

Jöhet a lepontozás :D

2011. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ő kezdte a veszekedést vagy te?

Ha te kezdted, akkor egyszerűen nem szereti a veszekedést, nem óhajt részt venni benne.

2011. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Te kezdeményezted a veszekedést?Apróság?Mert akkor meg tudom érteni h inkább hagyja a dolgokat és lelép h mindketten megnyugodjatok.

Ha pedig ő akkor tényleg nem szép dolog, főleg h még te is keresd:S szabad tudni h min veszekedtetek?

2011. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nézeteltérésről volt szó. Neki más volt a véleménye x dologról és nekem is. Meg félreértettük egymást.

Így elindult egy veszekedés, amiben már minden piti dolgot egymás fejéhez vágtunk.


Csak én olyan vagyok, hogy 10 perc múlva már el is felejtem ezeket. Ő meg ennek az ellentettje. Akár hetekig is duzzog, sérelmezi a veszekedésben elhangzottakat és még egy év múlva is emlékszik, hogy x napon ezt és ezt mondtam.


Ezért is szinte mindig én vagyok, aki először lép és felkeresem.

2011. máj. 22. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!