Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a horoszkópos...

Mennyire igaz ez a horoszkópos összeillés? (lent)

Figyelt kérdés

Én Szűz vagyok, a barátnőm pedig Nyilas, és elvileg ez a két jegy kimondottan nem illik össze, pedig mi jól meg vagyunk.

De nem csak ez, a többire is kíváncsi lennék


2011. máj. 22. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagy hülyeség, mert horoszkóp alapján nem lehet meghatározni az embereket. Persze, van olyan, amik igazak, de azért elég hülyén nézne ki, ha minden hasonló horoszkópúnak ugyan olyan személyisége lenne.

Sok boldogságot kettőtöknek!

2011. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egész arra jó, hogy újabb akadályokat gördítsen az emberek megismerkedése közé. Ha már majdnem minden klappol, akkor előkerül az egyik fél fejében ez a téma, és ezen bukik meg az egész ismerkedés, mert állítólag ilyen meg olyan a másik, totál megfoghatatlan dolgok....bullshit
2011. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Sehogy. Nekem sose jött be.
2011. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem horoszkóp, ebből nem lehet kapcsolatot elemezni. Annyi köze van hozzá, mintha azt mondanánk, hogy a matematika az az, hogy 1, 2, 3 és kész, több nem. Ha egy hozzáértőnek elmondanátok a percre pontos születési időtöket és helyeteket, akkor valószínűleg meg tudná mondani, hogy mik azok az érzékenyebb pontok a kapcsolatotokban, amik később problémát okozhatnak köztetek. De a legtöbb esetben a problémák megoldhatók és ez nem attól függ, hogy melyik hónapban születtetek, hanem az, hogy mennyire vagytok képesek felülemelkedni a nehézségeken, mennyire vagytok hajlandóak tolerálni egymást.
2011. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából én mindig azt vallom magamról, hogy nem hiszek ezekben a hülyeségekben, másfelől eddig 90%-ban beváltak a leírtak :D.


Én oroszlán vagyok és a leírtak szerint nem jövök ki az oroszlán (vagy más tűz jegyű) férfiakkal. Túl heves a vérmérsékletünk, gyakran veszekszünk stb. Ez így is volt a kapcsolataimban.

A legutóbbi párom meg halak volt, a horoszkóp szerint nem illünk össze, mert túl elvarázsoltnak, unalmasnak tartanám őket hosszú távon. 3 évig voltunk együtt, a végén ez is nagyon közrejátszott, ami miatt véget vetettem a kapcsolatnak. Tényleg halálra untam magam mellette, teljesen lehúzott hangulatilag.


Szóval nem azt mondom, hogy vakon kell hinni a "jóslatokban", de lehet benne valami...

2011. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kb tíz éves koromban olvastam először, hogy a szűz jegyűek (én az vagyok) rendszeretőek, precízek, stb. Akkor körbenéztem a szobámban, ahol mindig akkora kupi volt, hogy hajajjjj! Állandóan úgy nézett ki a szobám, mintha robbantottak volna benne. Jót nevettem a horoszkópomon és nem is foglalkoztam tovább a dologgal. Azóta eltelt 25 év, kiforrt a személyiségem és azt kell mondjam, nálam 90%-ban helyt álló amit a szüzekről írnak, akárcsak párkapcsolataimról.

Ellenben van olyan barátnőm akire egyáltalán nem illik a horoszkópos jellemzése.

2011. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van valami a horoszkópban, de ez nem akadályoz meg abban, hogy pl ismerkedjek valakivel aki Oroszlán jegyű. Sőt... Igazából a tudat, hogy nem illenénk össze még fel is tüzel xD
2011. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Régen magasról letojtam ezt a dolgot. Aztán az életem szépen lassan úgy igazolt, hogy rájöttem, elég sok igazság van ebben. Persze ettől még bárki lehet boldog bárkivel, mert kivétel erősíti a szabályt.
2011. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a valótlan, megalapozatlan, bulvár/magazinos álhoroszkópokat veszed alapul, ennyi erővel lottózhatsz is. ;) Sajnos ezek a bulvárgagyik teszik tönkre a tudományos érvényű , sokévezredes asztrológia hírnevét és annak működő mivoltát. Azaz szinte nulla infó, ha csak azt veszed alapul, melyik jegy havában született az illető. Még az is szinte nulla info, ha az ascendens jegyét tudod. A valódi, tudományos asztrológia azért igényel minimum napszak ismeretet a horoszkóp felállításához és vizsgálatához, hogy megtudja az ÖSSZES planéta SZÖGPERCPONTOS helyét, de egy percpontos képlet a radix (TELJES születési képlet, horoszkóp) az úgynevezett horoszkópházak minimum fokpontos helyzetét is megmutatják, ami további fontos támpontot ad a tudományos elemzéshez. Szintén a legeslegalapvetőbb tényezőkhöz tartozik a planéták egymás közötti, valamint a planéták és horoszkópházat közötti, illetve a planéták és a jegyek közötti FÉNYSZÖGKAPCSOLATOK kimutatása. Amiről írtam eddig az az alapnak is csak az legeslegalapvetőbb része, a rövidség kedvéért most ennyi, de már ha csak ennyi tényezőn elgondolkodsz is láthatod, hogy sokkal sokkal közelebbi képet ad a realitásról a kifinomultabb összkép felmutatásával, hiszen csak ezen tényezők által több tízezer féle személyiség betegséghajlam, prognózis stb állítható fel, személyre szabottan. SZEMÉLYRESZABOTTAN,

nem pedig a világ egy tizenketten részére! :)

Minden pillanatban más és már az égi állás, és minden pillanatban megszületik valami, vagy valaki.

2011. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

...JAVÍTOM az utolsó soraim mellégépelését eképp:


[...] nem pedig a világ egy tizenketteD részére! :)

Minden pillanatban más és máS az égi állás, és minden pillanatban megszületik valami, vagy valaki.

2011. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!