Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a horoszkópos...

Mennyire igaz ez a horoszkópos összeillés? (lent)

Figyelt kérdés

Én Szűz vagyok, a barátnőm pedig Nyilas, és elvileg ez a két jegy kimondottan nem illik össze, pedig mi jól meg vagyunk.

De nem csak ez, a többire is kíváncsi lennék


2011. máj. 22. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyira mint minden horoszkóp: semennyire.

[link]

2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, én a tapasztalataimból azt látom, hogy az alap horoszkóp az az a jellemzésünk és nem a napi, heti, haviról beszélek most mert az szerintem elég gáncsos. Szóval 90% ban úgy van ahogy meg írja, és én úgy gondolom érdemes el olvasni, hogy a csillagjegyben kivel illünk e legjobban össze mert ez sokat segíthet a kapcsolat kialakításában. Most itt nem arról van szó, hogy csak azt választhatod aki meg egyezik veled, hanem figyelmesnek kell lenni a másik jellemét, személyiségét kell megismerni és igen ebben szerintem tökéletesen hozzá tud segíteni a csillagjegyünk jellemzése, ezek alapok nem teljes személyiség, de sokat segít abban is hogy önmagunkat és párunkat is megismerjük, és megfelelően kezeljük egymást. Hisz a párkapcsolatban a legfontosabb, hogy ismerjük magunk személyiségét és a párunkét egyaránt. Ha a párok vagy a pár keresők nem veszik figyelembe a személyiség megismerését alaposan akkor nem sok esélyt ad a kapcsolat tiszta boldog kiegyensúlyozott megélésére.
2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!