Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznétek egy lúzer...

Hogy jellemeznétek egy lúzer nőt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan nőt aki lúzer és mondjuk 25-35 éves?
2011. máj. 22. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk 35 és még mindig otthon lakik(nem átmenetileg), nincs munkája, pl alkoholista drogos, semmit nem ért el az életében
2011. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a lúzer, az igénytelen(nem csak külsőleg, belsőleg is...olyan minden mindegy felfogású), buta, és még hangoztatja is a butaságát, és nem becsüli magát.
2011. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nincs életcélja. Ez mindent elmond, nem dolgozik,vagy ha igen nagyon kilátástalan a helyzete, otthon él, nincs párkapcsolata, de még barátai sem. És valószínűleg 10év múlva se lesz sokkal előrébb, mert hiányzik belőle a "tenni akarás".
2011. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
ostoba,dologtalan lotyó
2011. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Folyamatosan rossz döntéseket hoz, nem tanul a saját kárán sem és tocsog az önsajnálatban, ahelyett, hogy javítana a helyzetén. Ez kiterjedhet mind a magánéletére, mint a karrierjére/pénzügyeire.
2011. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést mert mindig a férfiakat lúzerezik. Gondoltam írhatnátok h szerintetek milyen egy lúzer nő?


Nincs munkája, nincs hobbija, nincs párkapcsolata(mert nem kell senkinek?), igénytelen, nincs iskolája mert buta?

2011. máj. 22. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Van kétféle lúzer:


-az egyik a dologtalan, aki csak hangoztatja hogy mekkora nagy nő akar lenni de se lakása, se állása, semmi, párja ha van csak alkalmi, stb.


-a másik aki nem tehet arról hogy szerencsétlen, az élet mindig megtréfálja, ezért vesztes szegény.

2011. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Amilyen én voltam régen. Szeretetéhes, társfüggő, nulla önbecsülés. Örültem, ha akadt egy férfi, aki meg akart velem ismerkedni, de mind elmenekült, mert látták, hogy nem vagyok oké. Mindig engem dobtak, én meg bőgtem az illető előtt... hát ez oltári nagy lúzerség volt.


Aztán elegem lett, fogtam magam, és változtattam. Nem mondom, hogy kifejezetten "nyertes" vagyok, de már semmiképpen sem vagyok lúzer.

2011. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyik ismerősöm anyja. mondjuk ő 50 körül van, de nekem ő a megtestesült lúzer. Olyan munkát végez, amihez semmi tehetsége, szerencsétlen, béna benne, ezért soha nincs pénz, és éjjel-nappal csak panaszkodik, ráadásul olyan sötét, mint az éjszaka, nagyon buta megszólalásai vannak, és mellette még idegesítő is, és csúnya, dagadt. Na ő a lúzer nő számomra. Regényeket tudnék írni róla, hogy milyen. Csak példaként: mindig nyafog, hogy semmire nincs ideje, de akárhányszor látom, fekszik a tévé előtt és még sok sok hasonló dolog
2011. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

16.55 vagyok

Még annyit tennék hozzá: és közben az egész ház és kert borzasztóan rendetlen és tele van lommal

2011. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!