Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznétek egy lúzer...

Hogy jellemeznétek egy lúzer férfit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

˝szemüveges˝ :D:D:D

A lúzer férfi az én meglátásom szerint nem találja a helyét az életben,ápolatlan,nem törődik magával,lusta,semmi ambíciója nincsen.Amúgy meg szerintem ez is az agyban dől el.Ha valaki elkezdi magát lúzernek érezni,és feladja,mondván,hogy ˝áh,én úgyis egy lúzer vagyok!˝,akkor egy idő után a környezetének is ezt fogja közvetíteni,ergo lúzernek fogják gondolni.

2011. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kései Sirató ***** válasza:
38%

A kérdező nem írja, hogy a lúzer férfi külső, vagy belső tulajdonságaira keresi-e a jellemzést. Azt mindenki tudja, hogy a szó azt jelenti vesztes, de ha egy ilyen karaktert akarnátok kiválasztani (mondjuk egy szerepre), vagy pedig egy fogalmazásban akarnátok róla írni akkor ti egy határozott fellépésű és pozitív személyiségjegyekkel megáldott embert választanátok?

Lehet valaki roppant sikeres és eredményes a munkájában, lehet milliárdos jövedelme, attól még a nőknél lehet egy nagy lúzer, (példa erre Mark Zuckerberg.)

Mért lehet negatív elem a szemüveg?

Példának okáért azért, mert ódivatú, vastag keretes, 10 dioptriás, stb. És születhet valaki fehér bőrrel, hogyne, nioncs ezzel semmi baj, ha az illető kezelni tudja ezeket a problémákat, akkor nem lúzer. Pl. kontakt lencse, szolárium.

:)))

2011. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

1. Nincs önbizalma, 2. csúnya, szemüveges, 3. görbe a háta 4.ódivatú 5. Ezenkívül hófehér a bőre, 6. tele anyajeggyel és csontsovány.


Nézzük végig a szempontokat.

1. igaz

2. igaz (némely esetben)

3. nem mindíg

4. nem mindíg

5. nem mindíg (mért a barna bőr szebb? Én speciel nem akarok egy négerre hasonlítani, max a jó fizikum terén.)

6. Nem feltétlenül (van átlagos testalkatú lúzer ismerősöm)

2011. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ki a lúzer? Szerintem te kérdező és az összes többi ember itt aki másokról mond véleményt külső, illetve csak néhány belső tulajdonság alapján. Empátia nincs bennetek, hogy megpróbáljákok megérteni hogy miért van teljesen padlón. Vannak olyan mély gödrök az életben amiket egyedül nem lehet leküzdeni.

Lehet le pontozni nyugodtan, de az nem változtatt azon hogy a kérdező és a válaszolok egytől egyig szembe kéne köpni.

2019. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

ez miért most került a kiemeltbe?

nekem a lúzer férfit kicsi korom óta Jon jellemzi a Garfield képregényekből. azóta se találtam jobb bemutatását a lúzer férfi típusnak.

2019. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Önállótlan, felnőtt létére esetlegesen a szüleinél él, hagyja, hogy mások irányítsák és döntsenek felette, nem mer kiállni magáért és nem tud nemet mondani senkinek.
2019. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

#12 Nő vagyok. Fehérbőrű es szeplős, eleve én szeretem. Ettől jobban csak a szuletett vörös tetszik, nekem szoke a hajam.

Tudod ki a budos bánat fog szoliba menni??? En biztos nem. Ez valami társadalmi elvaras? Ha jobbb idő lesz, lesz természetes, saját szinem. (en szoktam levegőn lenni).

A szemem pedig rossz es az orvosok tevedtek, felnottként probaljuk rendbe hozni.

Erdekes, mégis tetszem a ferfiaknak.

Tegyel rendet magadban, mert neked az ertekrendeddel nagy baj van. (nem egyedi eset sajnos, manapság a külsőségek számítanak).

2019. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!