Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Celeb, akivel szívesen összekö...

Celeb, akivel szívesen összekötnéd az életed?

Figyelt kérdés
A MAGYAR celebek közül ki az, aki nagyon tetszik, akihez vonzódsz és akivel ismeretlenül is úgy érzed, vele elmélyítenéd a kapcsolatod? :)
2011. máj. 24. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kelemen Anna.
2011. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Mivel egyiket sem ismerem mint embert, és egyikkel se jártam még 3-4 évig, nem tudok ilyet mondani. De ha nem lenne párom és ismerkedni akarnék, éppen hogy hátrány lenne, ha valaki "celeb", zavarna. És mivel celeb nem mindig az emberi értékektől, intelligenciától,olvasottságtól, jó ízléstől stb.lesz valaki, esélye sincs sok, hogy egy celeb megtetszik.
2011. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csintalan Sándor
2011. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 08:34



Bár véletlenül felpontoztalak, nem hiszem, hogy igazad van

Celebnek lenni szerintem baromi nehéz, szinte már skizo-nak kell lenni hozzá. ugyanakkor nem hülyének különben tönkretesznek, és átbsznak aztán eltűnsz.

2011. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

már a szótól is ráz a hideg.

celeb = a képernyőn, újságban van, miközben nem tett le semmit az asztalra.


bocs, de nekem egy olyan férfi kell, aki normális munkahelyen dolgozik, és nem a címlapokon villog, h épp kit húzott meg múlt éjjel...

2011. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:38


A celeb is dolgozik.


Munkájának eredménye a forgalom , ezáltal a bevétel növekedése.

2011. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
óó de miért csak magyar lehet?:D
2011. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg egyetértek azzal, hogy a celeb, az az ember aki saját anyját eladná azért, hogy munka nélkül némi pénzhez jusson.

Én különbséget teszek celebek és olyan emberek között akik híresek ugyan de tettek le valamit az asztalra. Akik nem folynak ki a story és hasonló magazinokból, mégis tudja mindenki, hogy ki ő.


Mindezek felvázolása után celebbel nem hiszem, hogy összekötném az életem.

2011. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy 10-ből 8 beleköt a kérdésbe! Mindegy is! Csak direkt egy komolytalanabb kérdéssel szerettem volna kezdeni a napot, de úgy tűnik ez elég nehéz téma itt! Innentől ha lehet, csak olyan válaszoljon, aki veszi a lapot és szabadjára tudja engedni a fantáziáját! Köszönöm!
2011. máj. 24. 08:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2011. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!