Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Ennyire...

Mit csináljak apámmal? Ennyire nem tud leállni ezzel? Már nekem ciki

Figyelt kérdés

2hónapja járok a barátommal, aki legyen Y.

Az ex pasimat nem szerették nálunk... bár nem igazán érdekelt. Na mindegy, ő legyen X.


Nos akárhánysozr átjön Y faterom mindig X nevén szólítja. Komolyan, köszönöm neki és mondja X nevét...

Multkor mondtam neki hogy "Még mindig Y a neve"

de nem érti, aztmondja nem jön a nyelvére Y neve, pedig egy norális fiúnév. Ráadásul nemis hasonlít a 2név

Már nagyon zuavar, ha szóvá teszem neki akkor megsértődik...még ő van felháborodva.


Már kérdezte a barátom hogy ki az az X mondtam hogy a gyökér exem.

És fater mindig X-nek hivja, nagyon ciki.

Nekem se esne jól ha a fiúm szülei a volt nője nevén szólítanának.

Ja a 2srác nemis hasonlít 1másra.


2011. máj. 24. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A férjem minden igyekezete ellenére néha rossz nevet használ a lánya barátjára. Néha leesik neki, hogy tévesztett és akkor korrigál, de nem mindig.
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki a régi barátod neve megjegyzehetö, az újé meg nem - ugyanis attól, hogy szerinted normális neve van, nem biztos, hogy apádnak is, mert régebben mást értettek normális nevek alatt. De az is lehet, hogy bosszantani akar, egyszerüen ne foglalkozz vele.
2011. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!