Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi egyebet lehetne még tenni,...

Mi egyebet lehetne még tenni, annak érdekében hogy letegyen a beteges hívogatás, csengetgetés ellen?

Figyelt kérdés

Egy fiatal srác a normális ésszerű határokat túllépve próbál rám mászni, ideig óráig elnéztem neki mert nem vagyok lenéző és elutasító, de utána jött a kerítés közé berakott levél, hívogatás csengetés napi szinten


Az öcsém egyszer megelégelte, mikor ketten voltam itthon öcsémmel, kérdezte hogy megint az a félkegyelmű keres?

Mondtam neki hogy ki más jönne ilyen gyakran? Kiment az udvarra a láncról elengedte a pitbullját és ráengedte, megfenyegette ha nem hagyja abba amit csinál szétszedeti a kutyával és nem lesz aki leszedje róla

A srác elkezdett pityeregni hogy már pedig neki nem kell senki más, és miért nem akarok vele kapcsolatba kerülni


Sajnos a szép szóból nem ért, de én nem akarok bajt okozni neki


2011. máj. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele szemtől szembe beszélni erről?
2011. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan egy alkalommal mentünk együtt a suliba(Ő más évfolyamon van)

de rettentő frusztráló volt a közelsége, közel hajolt számtalanszor beszélt a fejembe bele, mintha nem érteném 30cm távolságról se

Lehet van neki valamiféle beütése, de érdekes mód nem látni rajta

2011. máj. 24. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy értelmes beszélgetést megkockáztathatnál. Akár érti, akár nem, legalább tudod, hogy megpróbáltad szép szóval.
2011. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer hívd el sétálni. Sétáljatok el a kerületi rendőrségig és ott állj meg. Fenyegesd meg, ha most azonnal nem kopik le és a jövőben zaklatni merészel, akkor feljelented. Ha a szép szóból nem ért...

Az öcséd pedig pórul járhat , ha ráereszti a pitbullját, vigyázz rá :)

2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

El ne menj vele kettesbe sehova, sétára se. Lehet, hogy beteg, kitudja mit csinálna ha szemében mondanád meg h nem kell neked. Vigyázz az ilyen emberekkel.

De ha oda megyelétek akkor mondjad neki h fel fogod jelenteni.

2011. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

,,Egy fiatal srác a normális ésszerű határokat túllépve próbál rám mászni, ideig óráig elnéztem"

Nem elnézni kellett volna, hanem szólni neki, egyértelműen jelezni, hogy nem érdekel, nincs szükséged rá, menjen és keressen másik csajt.

Ilyet csak akkor csinál egy srác, ha nem közlöd vele egyértelműen, hogy nem akarsz vele lenni. Fogadni mernék, hogy határozottan és világosan nem mondtad el neki, mi a szitu, legfeljebb eufemizálva célozgattál.

2011. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!