Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én lennék ennyire paranoiás?...

én lennék ennyire paranoiás? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk.

nagyon féltékeny tipus vagyok.

unokabátyámmal jóban van barátom, és gyakran járunk össze igy 4en,én barátom, uncsitesom meg a barátnője. Birjuk egymást

barátom levelezik uncsibratyómmal és irta neki hogy egyik este összeülhetnénk 4en dvdzni, én meg egyből nekitámadtam, hogy tuti azért akar dvdzni mert bejön neki az uncsitesom nője. Mondta hogy dehogy, csak jót akart hogy szórakozzunk, és annyit mondott hogy szerinte szép a csaj arca, de nem tetszik neki.

Baj ha az arcát szépnek tartja? Féltékeny vagyok.

barátom mondta h totál jogtalanul akadtam ki, é neki rosszul esik h mindig a legrosszabra gondolok


2012. márc. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de hülye vagy... Veled van vagy a csajjal??? Na látod. Fejezd be sürgősen ezt, mert meg fogja unni és kidob a fenébe. Tudod ki tudja ezt elviselni hosszútávon, az állandó féltékenykedést? Senki. Amúgy meg attól, hogy veled van, nem vakult meg, tarthat szépnek más nőket is, de ennyi. Véleménye hadd legyen már...
2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oké.

nem bámulja a csajt meg semmi ilyesmi, szóval nem csorog rá a nyála meg max pár szót beszélnek, örhögnek néha

2012. márc. 10. 17:12
 3/6 A kérdező kommentje:
röhögnek* meg puszi köszönésnek és ennyi
2012. márc. 10. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csekély önértékeléssel bíró lányok ezzel rontják el. Én is azt mondanám,mint az előző, hogy veled van. Ha kikezdene a társaságodban egy másik fiúhoz tartozó lánnyal, akkor mindketten annyit is érnének, akkor ki kellene rúgni mindkettőt. Lehet, hogy a másik lány magabiztos, szereti a párját, ezért kiül rá a vidámság, boldogság, s párod legfeljebb azt gondolja, de jó lenne, ha az én párom is ilyen vidám, kiegyensúlyozott lenne, de mindig durcás, duzzog. Nem kell előre kiabálni a farkast, mert valóban megjelenik.
2012. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy ennyire paranoiás.
2012. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baj ha az arcát szépnek tartja? - Te talán már senki mást nem találsz jóképűnek csak a barátodat? Ne álszentkedjünk már... Attól mert még kapcsolatban vagy ugyanúgy észreveszed a szépet. A hűséges ember ennek semmi jelentőséget nem tulajdonít, ez csak egy megállapítás. Nőj fel...
2012. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!