Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon nagy...

Szerintetek ez nagyon nagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel nagyon úgy fest, hogy lenne köztünk valami, de ma tudtam meg, hogy az egyik legjobb barátomnak (16-17 éve ismerem) a volt párja ez miatt a személy miatt szakított vele. Itt az a bökkenő, hogy a legjobb barátom meleg, és ugye a párja azt hitte erről a személyről, hogy ő is az és ezért szakítottak. Közben persze kiderült, hogy nem az (szerencsére), és én ezekről a történésekről mivel nem tudtam, spontán megkérdeztem a legjobb barátomat, hogy mivel egy munkahelyen dolgozik vele, mit gondol róla. Na hát ő elmondta szegényt mindennek ami csak létezik és közölte, hogy tudomása szerint neki épp van párkapcsolata. Ebben viszont én nagyon kételkedek, mivel ez a bizonyos személy félreérthetetlenül közeledik felém, és nem csak azért, hogy szimpla barátok legyünk.


Nagy bunkóság lenne vele összejönni, ha minden jól megy?


2011. máj. 24. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2011. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Ő végképp nem tehet róla, hogy valaki miatta szakított,hiszen még csak nem is viszonozta azt az érzelmet. Nagyon nem.

Szerintem ne hallgass olyanra akinek lehet oka hazudni. győződj meg magad.

2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Azért legyen nyitva a szemed!
2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!