Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy bunkóság 82 éves...

Tényleg nagy bunkóság 82 éves nagymamának szakácskönyvet adni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne az? Szerintem szep ajandek, ha szeret meg sutkerezni, fozocskezni, de nagyon egyenfuggo.
2008. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság. Miért gondolod, hogy az?

Egy fitnesszbérlet bunkó lenne, de a szakácskönyv szerintem nem.

Gondolom, nem ágyban fekvő a mami?

2008. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik nagymamám már elég beteges, nem nagyon szeret már főzőcskézni pepecselni, rossz a szeme is, neki az lenne. De a másik nagyim imád főzni sütni, ő is ennyi idős, és szeret újdonságot kipróbálni, ő nagyon örül a szakácskönyvnek. Szóval, ha szeret főzni, akkor nem bunkóság.
2008. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy szamara hasznos e ez a szakacskonyv. Ezt te tudod. Ha fekvobeteg, nyilvan nincs ilyenre szukseg, viszont ha meg fitt a mama, akkor jo dolog!
2008. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat vegyél neki, amiben különleges receptek vannak. Például: muffinok, fagylaltok, torták vagy egy-egy tájegység, nép ételei.
2008. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szóval: a párom nagymamájának egy szép szakácskönyvet választottam karácsonyra. Gyönyörű képekkel, jó sütis receptekkel, kissé drága volt, de nekem nagyon tetszett, én is elfogadtam volna. Már nézni is jó... Azért mertem ezt venni, mert nemrégiben még minden újságból kivágta a recepteket.

Amúgy nem ágyban fekvő. A boltba fáj a lába elmenni, de a piacon 3x végigsétál, hátha akkor olcsóbban odaadják.

Nem tudom, mit vehettem volna neki, tőle ajándékcsomagot kaptunk, nem akartam ugyanazt adni.

A lényeg, hogy nagyon besértődött, hogy ezt kapott, amikor odaadtuk, meg se nézte.

2008. dec. 28. 18:55
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
hmm kedves lehet a nagymama nagyon :S
2008. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Reális válaszokat akartam kapni, azért nem írtam le korábban, hogy egy kukacoskodó anyós- típus. Én eddig úgy voltam, ha kaptam tőle valamit (pl. a nyári szülinapomra küldött téli, 100 kilósra való pizsamát), illedelmesen megköszöntem. A szándékot értékeltem.

Na, azt hiszem, én többet nem veszek neki ajándékot.

Ja, de nem a szemembe mondta, hogy sértés volt neki, hanem egy családtagnak.

2008. dec. 28. 19:08
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért sértődött meg, mert úgy gondolja, hogy a szakácskönyvvel az ő főzőtudományát kisebbíted vagy kritizálod, főleg ha a család előtt adtad át. Ha legközelebb találkoztok, kérdezz rá, hogy hogy tetszett neki, és mondd el, hogy nem szeretted volna megsérteni ezzel.
2008. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát egyáltalán nem volt bunkó dolog, ezek után, amit leírtál, főleg.

A kedves nagymaminak toll a füléba, legközelebb szúrd ki a szemét valami olcsó sz*rral.

Annak a rokonnak nem mondta, hogy mit akart volna helyette kapni? Toronyórát lánccal? Glóriát? Fél kiló aranyat?

Megkeseredett öregasszony lehet, aki semminek nem tud örülni.

2008. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!