Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy mindig a...

Észrevettétek, hogy mindig a férj anyját szidjuk ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek a fiús anyák? (Jó, az is benne van a dologban, hogy kevesebb férfi ír ide, vagy mert nem akar, vagy mert nem ennyire lelkizősek.)
2011. máj. 24. 22:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

..én nem szidom az Anyósomat, sőt.. nagyon kedvelem.

Talán inkább azért látod így, mert eleve ki vagy hegyezve erre a témára, és ugye aki valamivel nagyon így van, az sokkal érzékenyebb rá, nem? :)

2011. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Dede, pont egy vita kapcsán jutott eszembe a kérdés. :-) De ha megnézzük, tényleg több férj-anyóst szidunk, mint feleség-anyóst.
2011. máj. 24. 22:59
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Akinek nincs anyós-gondja, annak fogalma sincs mennyire tud sérülni a nő a szeretett férfi anyjától.

Persze nem mondom, hogy nincs jó anyós.. De akinek van, az becsülje meg!

Nem csak a túlzott nemtörődömséggel lehet kinyírni egy menyt, hanem az erőszakos adással is.

Ez van.

De tény, hogy az egyik legrágósabb téma! :S

2011. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Félreértés ne essék, sajnos azért láttam bőven eleget, hogy milyen, mikor egy anyós olyan igazán viccekben megírt, vagy épp tényleg kikészítő.. Néhány barátnőmnek is kijutott belőle, de Anyumnak is sajnos, és Nővérem is szenved tőle rengeteget, így láttam/látom elég testközelből is.. tehát igen, megbecsülöm az én Anyósomat. :)

Amúgy abban is igazad van, hogy a túlzott adással néha többet árt egy anyós, mint azzal, hogy ha netán nemtörődöm..

2011. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Hát igen. Az én családomban is van példa erre.. Talán ezért is vagyok erre jobban kihegyezve.


Azt észrevettétek, hogy a férfi anyjának általában nem volt vagy nem sokáig volt anyósa?! Én már megfigyeltem.. Mi ez az összefüggés?!

2011. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Nem hinnem, hogy a fius anyakkal lenne csak gond. Arrol van inkabb szo, hogy kevesebb ferfi ir ide illetve a nok jobban kiadjak ezt magukbol, mig a ferfiak tobbsege kevesbe megy bele szurkalodasokba, kevesbe is sertodik meg, jobban el tudja engedni a fule mellett a dolgokat (bar ez szemelyiseg fuggo, de az erzelmi jatekokat a nok uzik nagyobb szinten ilyen ertelemben).


Nekem semmi bajom anyosommal egyebkent. Regen (mielott megismertem) sajat bevallasa szerint nagyon rossz ember volt. Eleg sok rosszat tett, de mar megvaltozott es velem soha nem volt gondja, nekem sem vele. Remelem, hogy majd engem sem szid a menyem, nekem is fiam van. Ketton all a vasar. Nalunk sosem volt vita, veszekedes, feszultseg, mert meg tudtuk beszelni. Ahol ugy all a meny/anyos hozza, hogy nem szimpatikus a masik, abbol jo nem fog kisulni. Nem kell elore eldonteni 1-2 dolog alapjan, hogy rossz vagy csak azert, mert valakinek mas az eletmodja/felfogasa.

2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Es van rossz meny is. A csaladban is van egy ilyen, hogy anyos kiteszi a szivet-lelket, a meny meg egy sarkany. Szoval ez visszafele is lehet igaz.
2011. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez nekem is feltűnt ma.
2011. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk az elejétől kezdve minden jól ment, szinte lányának mondott engem anyósom majd úgy éreztem, hogy megfojt az állandó nyomulásával. Férjemet naponta 6-7x hívta telefonon (pedig még otthon laktunk!), mondva csinált indokokkal akarta magát ide-oda vitetni, ha pedig nemet mondott férjem, akkor elhitette hogy rosszul van stbstb... Húúúú, könyvet lehetne írni.

Én többször leültem vele ŐSZINTÉN beszélni de nem tud(ott) megváltozni. Én ezt nem is akartam csak, hogy őszinte legyen a kapcsolatunk. Elmondtam neki a saját sérelmeimet, erre ő úgy megsértődött, hogy később mikor jobban voltunk ellenem használta amiket akkor mondtam neki. Mesterien ki vannak találva ezek az anyós-szerkezetek.. Hidd el.

2011. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
23:26: egyszer te is leszel anyos valoszinuleg. Az emberen mulik, hogy milyen, nem determinalja a sorsat az, hogy anyos. Rossz ember barki lehet, csak pl. az ember a sajat szuleiben nem veszi annyira eszre a hibat, mert veluk nott fel, az anyos meg "idegenkent" erkezett a csaladba teljesen eltero felfogassal es neveltetessel, mint ahogy otthon latta az ember.
2011. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!