Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy látjátok a chet-es dolgot?

Hogy látjátok a chet-es dolgot?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény ha egy pasi házas vagy élettársi viszonyban van és cheten jár????
2011. máj. 25. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mi a véleményetek arról , hogy egy férjezett asszony amikor a férje alszik ott lóg a chaten?
2011. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
én veszekednék...ha hiánya van bármiben,nekem mondja
2011. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen előfordulna repülne, pont azért mert nálunk ez meg van beszélve, és egyikőnk sem folyamodna ilyenhez, mi szoktunk beszélgetni.
2011. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félrelépés első jele. Először még csak virtuálisan élvezkedik, aztán már személyesen is akar a kiszemelttel találkozni, stb. Ha ezt egy kapcsolatban lévő teszi, ergo kikacsint, erkölcstelen.
2011. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megérteni, mert beszélgetünk, és állítja hogy szeret, mikor elakartam menni, nem engedet. Mért nem lehet megállni??? Én személy szerint sosem csaltam meg a párom és még nem is chettem míg kapcsolatban vagyok. Mért jó ez ha utólag tudja meg az ember?? Sőt és főleg attól akivel chet-el a párja.
2011. máj. 25. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Engem ne zavarna. A párom nagyon sok emberrel chatel, de ez nem megcsalás. Mért ne ismerkedhetne, szerezhetne barátokat?

Ha külön megyünk el szórakozni, akkor is megismerünk egy-két új embert(amolyan barát barátja), és egyikünket sem zavarja.

Bizalom?(:

2011. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hogy érted,hogy chaten jár? Mire gondolsz, vannak ott chat barátai és beszélget velük,vagy mire?
2011. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

10.29


Ez egy nagyon fura kapcsolat számomra, hogy lehetsz ennyire nyugodt, honnan tudod, hogy bízhatsz benne, ha chatel? Minek neki mindig új és új barát? Ez nekem annyira bizar.

2011. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

az őrületbe kergetne a párom, ha ennyire féltékeny lenne mint itt néhányan. Ez csak internet és beszélgetés, miért gondolnak sokan egyből a megcsalásra.

Én is sokat barátkozom neten és a párom is, de nem titkolózunk egymás előtt,ha akar akkor belenézhet a beszélgetéseinkbe.

2011. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi a véleményetek arról, hogy egy felnőtt ember nem bírja leírni helyesen azt, h chat?
2011. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!