Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora nagy baj a pasiknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora nagy baj a pasiknál a súlyfelesleg? Hogy látjátok a dolgot férfi szemmel? És nőivel?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszát várom,de természetesen mindenkiére kíváncsi vok.Együtt vagyunk a párommal már 4 éve és együtt tervezgetjük a jövőnket.(Házépítés,babavállalás,...stb.)Rengeteg dolgon keresztül mentünk már együtt,sok mindent kibírt a kapcsolatunk.Érzem,hogy ő az igazi és azt is,hogy komolyan velem akarja leélni az életét.Különben nem tervezgetnénk és már rég nem lennénk együtt.Egyetlen egy dolog zavarja bennem,ami tulajdonképpen engem is zavar és próbálok is tenni ellene.Ez a 10 kg feleslegem,ami a hasamon van.Piszkál is érte és eddig is piszkált és tudom,hogy igaza van.Előttem csak gebe barátnői voltak.Mikor megismerkedtünk +15 kg-val voltam nehezebb.Maradt még ez a 10,amit le kéne dobnom.Azt mondta,hogy csak úgy jöhet a baba,ha lemegy a 10kg,mert utána fel fogok szedni 20at,és ő nem akar egy 90-100 kg nő férje lenni.Meg is értem,de ennyire zavarja a pasikat 10kg?Nagyon gáz a hason 10 kg felesleg,vagy csak az én párom ilyen?Általában mindig belegondolok a dolgok fordított helyzetében és nekem sem tetszene egy nagy db pasi.Tudom,hogy szeret nagyon és velem akar élni,de akkor miért bánt ezzel?Lehet az fáj nekem a legjobban,hogy tudom,h igaza van!Segítsetek nekem!Magyarázzátok el nekem a dolgokat,hogy megértsem és adjatok erőt ahhoz,hogy megszabaduljak ettől a tízestől!Nem csak a párom miatt,természetesen magam miatt is,mert egészségügyi problémám is van.Meg természetesen a babánk miatt is.Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. ápr. 10. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom a dolgot, hogy ha akkor jó voltál neki így, mikor megismert, akkor nem értem, hogy most miért akarja, hogy lefogyj. Én sem szeretem a kövér lányokat, de éppen ezért csak olyanokkal ismerkedem, akik a te szavaiddal élve gebék, hogy ne kelljen őket megváltoztatnom.

Persze ha téged is zavar a súlyfelesleg, akkor ne legyél lusta, mozogj sokat.

Ám neki nincs igaza, mert úgy kell elfogadnia ahogy megismert és megszeretett. Ha csak azért híztál volna el, mert elkényelmesedtél mellette, akkor azt mondom, hogy a te hibád, de így nem.

F24

2011. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem értelek...Miért egy oldaltól várod az "erőt", az nem elég ösztönző hogy a szerelmed ezt kéri, meg hogy egészségügyi problémáid vannak? Ezektől nem sok ösztönzőbb dolog van...
2011. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca. ***** válasza:
szerintem igazából jól csinálja. tudod hogy szeret és elfogad, mégis eléri hogy le akarod adni azt a felesleget. nagyon sok ember csak úgy elkeni a dolgokat, valójában nem tetszik neki de nem mer szólni, ezáltal a nő úgyérzi ő így tökéletes és nem si akar fogyni. majd 10-20 év és lusz kiló után bukik ki a férj, hogy az úgy már nem az igazi, és akkor a nő persze hogy igazságtalannak tartja.
2011. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Én 48kg vltam mikor a mostani párommal megismerkedtem,lassan 5éve vagyunk együttmés most vagyok 75kg,de így is szeret és mondta hogy ne sanyargassam magam a fogyásban miatta,mert őt nem zavarja így szeret mindegy mennyi a kg-om.
2011. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nálam a kövér nő nem nőies, sőt visszataszító. Mondjuk én elég fitt alkat vagyok, lehet azért mondom ezt. 24f
2011. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából már akkor sem tetszettem neki úgy,csak valami megfogta bennem.Belém szeretett és azóta is szeret.Azt mondta,hogy minden ok(kicsi fenék,jó lábak,nagy mell),semmi gáz,csak a hasam zavarja.Úgy volt vele,hogy majd lemegy az a felesleg.Ezt már átbeszéltük és mondta el.Az a 15 kg az lement,nem is tudom,hogy!De ez itt maradt.
2011. ápr. 10. 17:01
 7/12 anonim válasza:
nem tudom,nalad hogy megy,de en konnyen fogyok,nagyon konnyen hizok....a telen 3 honapig nem dolgoztam,meghiztam 8 kilot....es most vallaltam napi 12 oras fizikai munkat,ket honap alatt fogytam 5 kilot..nekem ez a megoldas,meg 2 honap es egeszen jol fogok kinezni.
2011. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jó neked!Az én 10 kg nem a világ vége,de nem akar az istennek sem lemenni!Pedig úgy szeretnék úgy kinézni,hogy magamnak is és a páromnak is jó legyen.3 hónap alatt ez kizárt?
2011. ápr. 10. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Akárhogy is szájalnak itt az oldalon a tini srácok, a pasik nagy többségének igenis legalább akkora jelentősége van a külsőnek, mint a belsőnek. Egy hosszabb kapcsolatban jobban elvárják, hogy a nő csinos legyen, mint ahogy ezt a nők nagy része elvárná a férfiaktól.


Engem az zavar nagyon ebben a történetben, hogy mikor a párod téged megismert, még ducibb voltál, de tettél érte, hogy ez ne így legyen és elég sokat fogytál és ezek után is mindent megteszel, hogy tovább fogy.

Ő viszont ezzel együtt még piszkál, ami nagyon nem szép tőle.

Az meg egyenesen undorító (az én szememben legalább is), hogy attól teszi függővé a gyerekvállalást, hogy hány kilót tudsz leadni.


Én nagyon vékony voltam, mikor a párommal megismerkedtünk, azóta felszedtem vagy tíz kilót, most én is fogyózok, mert bár nem vagyon nagyon elhízva, de nem tetszem magamnak. A párom viszont folyamatosan azt mondogatja, hogy most vagyok a legcsinosabb, ő pont így szeret, fantasztikusan nézek ki, nyugodtan hízhatok is még, annyira szexis vagyok, meg ilyenek. Szóval azért vannak kivételek a pasik között is.

2011. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem össze vissz a hasamon van 2-3 kiló felesleg. max. ami csak akkor látszik szinte ha ülök és ígyis megkaptam barátomtól, hogy neki jobban tetszenék ha lemenne ez a 2-3 kiló is. Ki is akadtam rá. Megmondtam neki én se szoltam egy szótse érte h van 20 kiló vasággyal együtt tegye meg, hogy békén hagyj vagy keressen mást és ne 3 kilón múljon a szeretette.
2011. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!