Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelőre mit vegyünk?

*Calli* kérdése:

Keresztelőre mit vegyünk?

Figyelt kérdés

Mikor a fiamnak volt a keresztelője a keresztszülőktől egy hittel kapcsolatos mesekönyvet kapott, most az ő lányuknak (2 éves) lesz a keresztelője, de nem mi leszünk a keresztszülők! Könyvet nem akarunk, nehogy azt higgyék, hogy célzás (nem is az) de árban nem szeretnénk drágábbat venni...

Semmi ötletem, olyan kéne ami konkrétan valahogy kötődik a hithez, mert egyben lesz tartva a szülinapjával, arra kap majd játékot...

Google oldalakkal próbálkoztam, de semmi használhatót nem találtam, jó lenne valahonnan rendelni vmit...


2011. máj. 25. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy nagy ötlet, de egyszer én hasonló helyzetben egy fehér kis harisnyanadrágot és egy fehér felsőt adtam ajándékba.

A lényeg a szín volt.

2011. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. máj. 25. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én imádok festeni, így tőlem egy festett angyalkát kapott unokatesóm kislánya.

Esetleg egy aranyos kis képkeretet vehetnétek neki, nyomtathatnátok bele egy angyalkás vagy bármilyen más képet és azt kapná. Ez elég olcsó megoldás, viszont nagyon szép és kedves ajándék lehet. S maradandó.


[link]

[link]

2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Ferenciek Téri templom oldalában van egy kegytárgybolt, mi egy érmét vettünk ott a keresztelőre a keresztfiunknak. DIrekt ilyen keresztelőre emlék érme. Van más egyéb is, ami kereszteléssel kapcsolatos. + kapott egy kis műanyag biciklit :)
2011. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 25. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ezüst kereszt medált.

Nem tudom milyen összegű volt a könyv amit Ti kaptatok,de most a legtöbb számomra normális mesekönyv 3-4000ft,ebből simán kijön egy kis medál.Nagyon szép ajándék.

2011. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 25. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Na megtaláltam, ez a kegytárgybolt honlapja. Most nézem, átköltöztek a templom túloldalára. :)

2011. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!