Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat tudnánk a...

Milyen programokat tudnánk a barátommal minimális pénzből szervezni?

Figyelt kérdés

milyen programokat szervezhetnénk h megismerjük egymást, jól érezzük magunk? alig van pénzünk, 2 hónapja vagyunk együtt...

köszi

20L-21F


2011. máj. 26. 13:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem kimehetnétek piknikezni egy parkba, vagy akár filmezhetnétek együtt otthon:) Ezek nem sok pénzbe kerülnek és közben nagyon jól el lehet beszélgetni:)
2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Seta,ingyen van.Mi otthon sutottunk pizzat utanna dvdztunk,sokat eljartunk pecazni(mindketten imadjuk)kirandulni pokroc+par szendvics ez se draga.

nem tudom ilyenekre gondoltal-e.

2011. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Túra, biciglizés, pecázás, kirakatnézegetés + fagyi (az még belefér talán), ingyen múzeumok.

Nemrég a haverokkal segítettünk valakinek festeni a kerítést. Nagyon jó buli volt, pedig csak ásványvízet ittunk! De a gatyámat el lehetett dobni utána.

2011. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol laktok, de ha van a közelben, menjetek el egy tópartra, folyópartra, patakpartra, sétáljatok, üljetek be egy cukrászdába, menjetek ki a strandra.
2011. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, mi az érdeklődési körötök, mi köt le Titeket.

A költségkímélő megoldások közül az alábbiakat szeretem nagyon:

-biciklizés

-egy nagy séta

-közös fürdőzés otthon, gyertyafénynél

-szalonnázás erdőben

35f

2011. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Itt a jó idő, lassan lehet menni strandolni.

Otthon is jól el lehet lenni: csináljatok meg valamit, ami amúgy nem a legjobb munka, de együtt jobb! Pl. ha tervben van festés, nagytakarítás, ablakmosás, ilyesmik. A közös munka nagyszerűen összehozza az embereket.

Menjetek el kirándulni!

Esetleg bökjetek rá egy városra a környéken, ahol vannak látnivalók és menjetek el megnézni. Pl. ha budapestiek vagytok és még nem láttátok, akkor Szentendre nagyon szép. Vagy Hollókő.

Menjetek el állatkertbe! Egész napos program, ahhoz képest pedig nem is olyan drága.

2011. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Ezt miért neked kell kitalálni? Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Nekem annyi ötletem van mindenféle típusú lánnyal való közös programokra, hogy a végére nem érnék. Akár pénzes, akár pénztelen legyen is. Amúgy pedig nem ártott volna leírni, hogy hol laktok. Ha Budapesten akkor úgy 20 példát fogok írni kisujjból... Természetesen olyanokat amelyekhez nem kell egy halom pénz és különböző érdeklődésű embereknek is egyaránt fain.
2011. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Séta, pl. Kopaszi gát (Budán van). Nagyon szépen megcsinálták, és ingyenes. Be lehet ülni ott egy kv-ra is, esetleg.

Biciklizés, kirándulás (gondolom diákok lehettek, vonattal nem olyan vészes eljutni valahová, vagy busszal).

DVD nézés, azt biztos tudtok kölcsön kérni.

Lehet együtt sportolni, futás pl. nem kerül pénzbe.

2011. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek együtt! Vagy süssetek muffint, az nem nehéz! Míg sül, meg hűl, nézhettek dvd-t.
2011. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Menjetek el körülnézni egy állatmenhelyre! Ha lehet, segíthettek is az ott dolgozóknak, pl. takarítani a kifutót. Még az is lehet, hogy beleszerettek egy kiskutyába - a közös felelősség alaposan összehoz benneteket.
2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!