Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parommal nem akarunk elmenni...

A parommal nem akarunk elmenni az erdore, es valami jo kifogas kellene. Adnatok tippeket? Bovebben lent

Figyelt kérdés
kulfoldon vagyunk a parommal, a rokonainal, o tobb mint fel eve kint van, en most jottem masfel hete. a rokonoknak dolgozik o,naluk lakunk, nekem meg ok szerelnek munkat. mult hetvegen elmentunk velik halaszni, most az erdore hivtak flekkenezni, jovoheten szulinapolni kell azutan elsoaldozas... szoval semmi kedvem minden hetveget velik tolteni, foleg hogy most hetvegen jonnek valami ismerosuk is, akikkel nem ereznem jol magam. nem tudjuk az igazat mondani, hogy nem akarunk menni, mert megsertodnek. adnatok valami jo tippeket?
2011. máj. 26. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Előző esti programnak elhinteni egy kínai vagy indiai étterem látogatást. Reggel telefon, hogy nem bírta a kaját a gyomrotok, inkább maradnátok édes hármasban a WC-vel.
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Akkor gyertek el onnan. Mivel befogadnak és még munkát is adnak meg még programokat is ajánlanak akkor ez hálátlan amit csináltok. A legjobb megoldás az lenne ha hazajösztök onnan.


Én boldog lennék ha ilyen lehetőségem adódna.

Bocsi de tényleg elégé gerinctelen dolog.

2011. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Osztom az előző hozzászóló véleményét.Aznap telefon,hogy rosszul vagytok.Vagy az őszinteség!
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de egyutt lakunk :-s

elegge halasak is vagyunk, de hidd el nem hagynak magunkra egy kicsit sem nonstop azvan amit ok akarnak. tegnap el akarrtunk menni fagyizni de nem lehet vigyuk a gyerekeket a jatszoterre, es o nem ehetnek fagyit. mi mentunk pl a bacsi nem volt kivel menjen halaszni elmenunk vele, a gyerekek vidamparkot akartak elvittuk. de soha nem lehetunk magunkra. :-s es egyutt lakunk, ugyogy nem konnyu jo kifogast talalni.

2011. máj. 26. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén, hogy szeretnétek egy kicsit kettesben leni, magányra vágytok. Szerintem ez így egyenes, és ezt meg kell érteniük.
2011. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem is az oszinteseg lenne a legjobb, de nem ertik meg. pl arab vendeglobe akartak vacsorazni mi meg nem, nem szerettuk ott, es annyira megsertodtek, hogy ket napig nem szoltak hozzank
2011. máj. 26. 15:33
 7/11 A kérdező kommentje:
nem akarok halatlannak tunni, szerintem azert odarakom en is magam, a kajat mi vesszuk magunknak a lakas felet is mi fizessuk mert berbe vagyunk, a gyerekuket en viszem el suliba, en hozom haza, en ulok le veluk tanulni, en csinalom meg az ebedet, a vacsit is sokszor... a parom reggel 6tol este 10 ig dolgozik, jo lenne mar ha mi csinalhatnank hetvegen programot magunknak nem allandoan ok.
2011. máj. 26. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Költözzetek el onnan, béreljetek lakást, ne a nyakukon éljetek, és máris nem kell jópofizásból részt venni olyan programokon, amihez nincs kedvetek.
2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
itt nagyon draga a ber, mi meg lakasra gyujtunk, az en fizum berre menne... es a paromebol kene megeljunk gyujtsunk...nem konnyu
2011. máj. 26. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de így meg le vagytok kötelezve nekik. Nem tudom, mennyire közeli rokon, de a párod helyében én elbeszélgetnék velük, és megmondanám, hogy szükségetek lenne időnként egy kis magányra hétvégenként. Lehet, hogy csupa jóindulatból szervezik nektek az ezerféle programot, és az ő életüket is csak megkönnyítenétek, ha megmondanátok, hogy erre semmi szükség.
2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!