Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal eddig óvszert használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal eddig óvszert használtunk, de át akarnék térni a fogamzásgátló tablettára. A szüleim egy kicsit ó divatuak és nem tudom, hogy mondjam el anyának, hogy nőgyógyászhoz akarok menni és tabit feliratni? Tippeket kérek.

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat írjon!
2011. febr. 17. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nőgyógyász nem ódivatúság kérdése. amúgy meg mivel eddig szexeltek, sokat nem tudnak csinálni megtiltani meg értelmetlen és lehetetlen.
2011. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Enyém is ódivatú.Szóbahoztam erre ő:szó sem lehet róla.Ha nem hát nem, elmentem nőgyógyászhoz és felirta 15 éves voltam. Később elfogadta a dolgot.
2011. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért az árára is gondolj bele, mert nem olcsó.5000-6000 ft az átlag 3 hónapra.
2011. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy tényleg elég drága, de azért jó volna valahogy anyának elmagyarazni, hogy nem ártana egy vizsgálat, még akkor sem ha az óvszer marad.
2011. febr. 17. 17:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Muszáj beleegyeznie?
2011. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lényegében nem, de Neki kell elvinni mivel messze lakunk a legközelebbi kórháztól.
2011. febr. 17. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ha vki nem szeretné, hogy a 15 éves lánya tablettát szedjen, az nem feltétlen ódivatú, hanem mondjuk épelméjű.

15 éves korban iszonyatosan egészségtelen a hormonok szedése. De majd később, ha abbahagyod és gyereket szeretnél rájössz.


Kérdező: Hány éves vagy?

2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18:15 Talán az, talán nem.A borotválkozást is tiltotta , mert szerinte az undorító ha valakinek nincs szőr a lábán...
2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. És hangsúlyozom, hogy nem feltétlenül fontos a tabi, elsősorban amiatt sem annyira mivel a családban volt cukorbeteg és hajlamos vagyok rá.
2011. febr. 17. 20:30
 10/13 A kérdező kommentje:
-annyira
2011. febr. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!