Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólnál ebbe? Szerinted...

Beleszólnál ebbe? Szerinted 'illendő' ilyen képeket feltenni egy közösségi oldalra?

Figyelt kérdés

Nemrég született meg az unokahúgom. Azt tudtam, hogy bátyámék eddig is gyártották róla a fényképeket, de nem hittem volna, hogy olyan képeket raknak fel, amilyeneket. Amin fürdetik a kislányt, és látszik a p.ncija, meg az első kép, amin sógornőm látható az üvöltő, magzatmázas gyerekkel, véresen...Miért kell felrakni ilyen képeket? Egyszerűen felháborít, nagyon nehéz visszafognom magam, hogy ne most azonnal mondjam meg nekik, hogy ez már azért túlzás. Mit tegyek?


17L


2011. máj. 26. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
98%
Illendő-e? Nem tudom. Láttam már én is ilyeneket, és én sem értem. De nem hiszem, hogy bele kellene szólnod, szerintem nem is értenék, hogy mi bajod van ezzel.
2011. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim válasza:
93%
Szerintem sem kellene ilyen képeket feltenni, de nem éri meg beleszólni. Idővel majd leveszik a képeket (vagy nem :))
2011. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
Azért, mert 17 éves vagyok, nem lehet véleményem? Azt a beskatulyázást. Engem az zavar, hogy majd amikor felnő ez a kislány, és meglátja ezeket a képeket, vagy meglátják a barátai, akkor mit fognak szólni? Körbe lesz röhögve, hogy a szülei ilyen buták, istenem, komolyan, mint a FÖLD, másoknak is van gyereke, de nem rakják fel a képeket, amin tökmeztelen a kicsi...Ez olyan mintha arról raknának fel képet ahogy szexelnek
2011. máj. 26. 23:39
 4/93 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan, ezeket a képeket addigra leszedik.


Ráadásul senki nem tett egy szóval sem megjegyzést a korodra. Ha 37 éves lennél, ugyanez lenne a válaszom.

2011. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
91%

Igazából nem fogja letartóztatni őket az internet police :)

Viszont neked van egy olyan lehetőséged, hogy nem nézed meg azokat a képeket. Gond letudva. :)

2011. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
35%

És mi van akkor, ha egy pici babának látszik a puncija?? Ezt nem értem. A szülés pedig a legszebb, legtermészetesebb dolog a világon.

17 éves létedre kissé prüd vagy...

2011. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, mire a kislány felnő, iwiw már nem lesz, de legalábbis a képek már biztos nem lesznek ott. Rólam is van puncis kép két éves koromból (papírfénykép), még soha egy barátom sem látta.
2011. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért baj, ha egy kisbabának látszik a nemiszerve. Rólam is van olyan, meg szerintem mindenkirúl, ha vki kirakná most rólam ezeket csak röhögnék rajta...mindenkinek van és ez nem szégyen
2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
95%

Ezt én sem értem,hogy miért kell feltenni közösségi oldalakra ilyen képeket. Oké,hogy vannak ilyen képek,meg szeretnének megörökíteni minden pillanatot amit csak lehet,de akkor ne közösségi oldalakon mutogassák. Tegyék el a fényképalbumba,vagy tartsák a gépen és nézegessék amikor összejön a család vagy a baráti társaság.

Én a helyedben elmondanám nekik hogy szerinted ilyen képeket nem kellene feltenni,mert azokat minden ember látja. Tegyenek fel normális képeket ami oda való,a többit pedig tegyék el,és amikor összejön a család nézegesség. Ha nem értik meg akkor hagyjad őket,majd egy idő után amikor páran megszólták őket emiatt rájönnek hogy nem kellett volna feltennijük ilyen képeket. Mindenki a saját hibáiból tanul.

2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
94%

Ami egyszer felkerül az internetre, az fent is marad.

Én örülök, hogy amikor kicsi voltam, még internet sem volt, és nem mutogattak a szüleim, elég kínosan érezném magam tőle, már a gondolattól is. Ennyi a prűdségről.

A kisbaba meg a szülés nem csak szép lehet, de magánügy is. Szerintem.

Második voltam.

2011. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!