Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy olyasval...

Mit csináljak, ha egy olyasvalaki jelöl be az egyik közösségi oldalon, akit nem ismerek, de sok a közös ismerősünk?

Figyelt kérdés
Elutasítani nem akarom, viszont az is nehezemre esik hogy elfogadjam, ugyanis csak látásból ismerjük egymást, köszönni sem szoktunk. 40 fölötti a közös ismerőseink száma, egy helyre járunk szórakozni. Lehet, hogy csak bővíteni szeretné az ismerősei számát, vagy engem megismerni, nem tudom mire véljem, én csak azokat szoktam bejelölni akikkel minimum köszönő viszonyban vagyok. Vagy esetleg ha írok neki üzit, de normálisan? Szerintetek?
2011. jún. 13. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én ilyen esetben mindig írok üzit, vagy olyan szöveggel, hogy szia bocsi de honnan ismersz? Vagy ismerjük egymást? Bocsi, de feledékeny vagyok stb.

Általában visszaírnak és elfogadom vagy visszavonják a jelölést.

2011. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, akkor maradjon függőben. Én mondjuk vissza szoktam jelölni, végülis mibe kerül. :)
2011. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ebből nagy ügyet csinálni? Szerintem mindenkit szoktak bejelölni úgy, hogy csak látásból ismeritek egymást vagy még úgy se. Engem például folyton török pasik és arabok bombáznak:D Nem csinálok belőle nagy ügyet visszajelölöm aztán kész.
2011. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem nem nagy ügyet csinálok belőle, csak úgy vagyok vele, hogy aki még köszönni se képes, akkor az minek jelöl be? Török meg arab pasikat végképp nem jelölnék vissza.
2011. jún. 13. 11:40
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem utasítom vissza, de nem is jelölöm be az ilyeneket. Minek? Azért, mert láttuk egymást? Nekem azért van a közösségi oldal, mert az ott lévők valóban az ismerőseim, és olyanok, akikkel szimpatizálok valamilyen szinten. Csak azért ne jelöljön be senki, hogy vagánynak tűnjön, milyen sok ismerőse van.
2011. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele,hogy csak az legyen az ismerősöm, akivel minden nap beszélek, vagy legalábbis olyan szintű kapcsolat álljon fent közöttünk...


Ergo, idegen csak úgy nem jön be az én kis profilomba. Pl. van egy osztálytársam, akit utálok, mint a francot, bejelölt, de nem jelölöm vissza. Mert nem.. majd megunja s visszavonja ^^


Meg engem is bejelölt egy régi másik iskolabeli évfolyamtársam, csak mert 20 közös ismerősünk volt... visszautasítottam mert nem. Nincs semmi emlékem róla, és nem is beszélgetünk..


S mivel nem vagyok ismerősgyűjtögető, így tényleg hidegen hagy, hogy hány ismerősöm van :D

2011. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én személy szerint akit nem ismerek azt visszautasítom.

Csak akivel beszélgető viszonyban is vagyok azt jelölöm be ill. fogadom el a bejelölését.

Akit csak látásból ismerek, de még köszönésig se jutottunk soha: vagy visszautasítom, vagy nem foglalkozok vele mintha ott se lenne. Esetleg ha olyan kedvem van épp aznap, akkor visszaírok neki, hogy: Bocsi, azt látom, hogy sok a közös ismerősünk, de mi is ismerjük egymást? Honnan?

Vagy valami ilyesmit. Ha visszaír, és normális meg minden, akkor megvan az esélye, hogy elfogadjam. Ha vissza sem ír, nem foglalkozom vele. Olyan még nem nagyon volt, hogy visszavonta a jelölést, de ez esetben megoldódott ez a "hatalmas nagy" probléma.

2011. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg ne jelöld vissza Istenem. Ezreket bejelölnek ismeretlenek mégis képesek maguktól dönteni, hogy visszajelöljék-e vagy sem.
2011. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most mit kell ilyen hülyén válaszolni? Kérdeztem valamit, mert nem tudtam mi lenne az ami nem bunkóság és hogy mások mit szoktak ilyenkor tenni. Nem azért van ez az oldal hogy kérdezzen valaki, bármit???
2011. jún. 13. 11:50
 10/17 anonim ***** válasza:
én el szoktam utasítani. Volt már, h régebben visszajelöltem, de most kicsit átnéztem az ismerős listát, és vagy 20 embert kitöröltem, akikkel nem is vagyok köszönő viszonyba se..
2011. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!