Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 17 éves véleményt...

Ha egy 17 éves véleményt nyilvánít, akkor miért kap olyan támadásokat, hogy semmit sem tud a világról, vagy idegbeteg, primitív?

Figyelt kérdés
Egy 17 évesnek nem lehet annyi tapasztalata, meg olyan látásmódja, amiért tud esetleg normálisan gondolkozni, felnőtt ember módjára?
2011. máj. 27. 00:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Ha az a lány elég okos lenne, akkor tudná, hogy ezt a kérdést ugyanazok olvassák, akik arra a kettővel lejjebb listázott meztelen unokahúgos kérdésre is válaszoltak, amely kapcsán megszületett ez az újabb kérdés...
2011. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

Csak nem te kaptál (nem olvastam csak fél oldalt el) hideget-meleget a

"Szerinted illendő' ilyen képeket feltenni egy közösségi oldalra?" témánál?


Simán el tudom képzelni:-)

2011. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
33%

01.05


de :)

2011. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Aki így nyilatkozik, az mindenáron megpróbálja a saját véleményét ráerőltetni másokra, aztán ha nem jár eredménnyel, képtelen elviselni, hogy vesztett, így inkább írja a hülye sértéseit.
2011. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

A vélemény nyílvánítás az a saját magad által tapasztaltakról szól, ez nem korhoz kötött.

Én 18 vagyok rengeteg mindent tapasztaltam, lásd politikához nem értek annyit se hogy hozzá tudjak szólni ha kéne, ez részben azért van mert sz*rok a politikára:)


A felnőtt is volt gyerek, ezt úgy rühellem mikor megmondja a frankót egy 30éves csak azért mert túl van a 3. Xen


18/F

2011. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
52%

Én nem olvastam végig csak az első oldal felét, de tudtam kapni fog hideget-meleget:-)


Van ott igazsága az adott témában, de csak kis részben, szóval másként értékelhető ez 17 évesen és másként 3 szülés után.

2011. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

57%


a kritikák nem a kora miatt érték elsősorban, hanem a több mint fura hozzászólásai miatt. van igazsága, valóban, de szerintem segítségre lenne szüksége. és ehhez semmi köze annak, h 17 éves. ezért félrevezető ez a kérdés

2011. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam végig, nem volt türelmem.

De az kirajzolodott már fél oldal után hogy mereven ragaszkodik véleménye minden pontjához, szóval hogy itt flame lesz:-)

2011. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%
akkora flame volt, hogy abba be se szálltam. egy darab kommentet sem írtam hozzá, de a kiscsajt valahol sajnálom. remélem segít neki valaki
2011. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
én 21 vagyok, és a mai napig "szemtelen" vagyok, ha véleményt nyílvánítok, mondjam azt bármilyen formában, ha nem tetszik nekik amit mondok. ha egyező a véleményünk akkor no problem.
2011. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!