Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki mindig azt írja...

Ha valaki mindig azt írja szeretlek, de szóban csak ritkán mondja?

Figyelt kérdés

feltűnt h nagyon sokszor odaírja smsek, e-mailek végére(szinte mint valami elbúcsúzóformulát) de szóban meg ritkán mondja...csak megszokásból írja oda? vagy h van ez?

(21F a barátom)


2011. máj. 27. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típus vagyok, nehezen mondom ki, de könnyebben leírom.
2011. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeret! Szerintem. Aki igazán szeret,az nem tudja csak úgy kimondani,zavarba jön tőle,legalábbis én ilyn vagyok. ha szerelmes vagyok,nem mondom a páromnak,hogy szeretlek,valahogy nehezemre esik,de ha nem vagyok,akkor simán kimondom,mert nincs akkora súlya a szónak a lelkemben.
2011. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B.angel ***** válasza:

Utolsó! Pont ugyanilyen vagyok én is. :)

A barátomnak el kellett magyaráznom, hogy azért nem mondom ki olyan sűrűn, mert zavarba vagyok tőle, viszont kimutatom neki apró dolgokkal. Megértette, azóta nem nyaggat, hogy feltétlen mondjam ki.

Egyébként: Szerintem szeret! Csak nehezen tudják kimondani. Legalábbis szerintem így van! Várj még vele egy kicsit!

2011. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is zavarban vagyok, valahogy ha kimondom, olyan őszintétlennek és jelentéktelennek tűnnek az érzelmek, amik bennem vannak, valahogy elértéktelenednek. 20/L
2011. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!