Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem mondja ki...

Ha egy férfi nem mondja ki hogy "szeretlek" azonkivül milyen megszólalásai, mondata, célzásai lehetnek ami mégis arra utal hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyog, huncutul néz, simogat, ölelget, megdícsér, ha rossz kedved van próbál vidítani. Főleg, ha ezt leginkábbb Veled teszi, másokkal nem olyan közvetlen!
2011. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, az én férjemnek mindig izzadt a tenyere az első 5 percben, mikor találkoztunk. :)
2011. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:)köszi

meg amugy mindig a szemembe néz, csók után főlegm de van hogy csak néz a szemembe ilyenkor olyan mintha mondani akarna valamit:)

ölelget, bújik, simogat.

Meg mindig mondja hogy "fantasztikus volt ez a nap veled" "úgy szeretlek ahogy vagy"


Meg van amikor néz a szemembe és mondja hogy "Olyan jóó veled" :)

2011. máj. 22. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát...a "jó veled" szókapcsolat jelentése az én értelmezésemben nem feltétlen jelenti azt, hogy szeretlek...
2011. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én se mondtam hogy azt jelenti.

de arra utal hogy jól érzi magát velem. (nem a szexre utal vele, mert még nem szexeltünk)

egyre többet akar amugy találkozni.

2011. máj. 22. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mikor a nők ennyire analitikus és kritikus módon állnak hozzá a férfiak érzelmeihez, miközben a legtöbben képtelenek az igazi szeretetre... Tapasztalat...

Mi lenne, ha a nők csak simán szeretnék a férfit és nem pusztán csak azért lennének vele, mert ő szereti őket. Mert a férfiak ezt teszik és meg kell mondjam, sokkal őszintébb dolog annál, amit a nők produkálnak. Persze, ha minden nő elfogadná, hogy nem csak önző módon lehet hozzáállni a kapcsolathoz, az már túl tökéletes lenne...

A szeretetet, szerelmet nem elvárni kellene, hanem adni.


Hogy mi utal arra, hogy szerelmes? Nem elég, hogy keresi a társaságodat, hogy körbeugrál, hogy utalásokat tesz arra, hogy oda van érted? Nagyon valószínű, hogy ha még nem is igazán szerelmes, hamarosan az lesz. De persze kettőn áll a vásár, rajtad is múlik hogy alakul. Ne akarj találgatni, inkább szeresd te is. Vagy ne szeresd és kerüld.

2011. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem:)

én kezdek belEzúgni:)


tegnap felhozódott a gyerekszerelem

és mondta hogy általánosba alsóba járt egy csajjal 8évesek voltak:)) és ő volt az első szerelme

és mondja hogy "Azóta IDÁIG nem éreztem magam úgy igazán szerelmesnek.


IDÁIG???! ezt úgy kell értenem hogy

1. egészen addig amig engem meg nem ismert és esetleg belém kezd szerelmes lenni

VAGY

2. nálam se érzi ezt és az IDÁIG zóazt jelenti hogy még nálam se érzi mostanáig sem

2011. máj. 22. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Csipázom a búrád.
2011. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

jaj te nő

szörnyű vagy

2011. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerelmes beléd és te is belé. Ne gondolkozz, hanem élvezd az életet!
2011. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!