Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindigis gondban voltam az...

Mindigis gondban voltam az ajándkozással, semmi ötletem nincs, és évről évre idegbajt kapok, ha a barátomnak eljön a születésnapja, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Kreatív ötleteket gyűjtök arra, hgy mit is adhatnék a barátomnak születésnapjára/karácsonyra. Milyen anyagi keretek közt a "normális" ajándékozni. Ti ezt hogy szoktátok?(:
2011. máj. 27. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a barátom szülinapjára mindig megfőzöm a kedvenc kajáját és megsütöm a kedvenc tortáját:) Mellé kap olyan ajit amire szüksége van, vagy vágyik rá. Könyv,póló,zokni,melegítő...ilyeneket szokott tőlem kapni,mert lusta elmenni vásárolni,meg sajnálja ruhára a pénzt:) Tavaly elötti karira például dobóbaltát kapott,mert arra vágyott:D Kérdezd meg sztem,h mire vágyik,faggasd ki!:):)
2011. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és még annyi,hogy nem kell vagyonokat költeni:) Esetleg adhatsz neki élményt is,pl:masszázs,kényeztetés ilyesmi:)
2011. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyat adj neki amire szüksége van. Próbáld meg kérdezgetni hogy mit szeretne. Ha nem tudja vagy nem akarja elmondani akkor sajnos neked kell kitalálnod. Például vehetsz neki valamilyen ruhát,csak ehhez tudni kell hogy mekkora a mérete. Na meg persze nem lenne jó ha olyat vennél ami neki nem tetszik. Én ezt úgy csinálnám hogy elhívom magammal vásárolni és közben megnézzük a férfiruhákat is és megkérdezném tőle hogy neki melyik tetszik,melyiket venné meg ha tehetné stb...

Esetleg vehetsz neki parfümöt,olyan törölközőt amin rajta van a neve, egy bögrét amin rajta van a neve,vagy valami felirat. Lehet már csináltatni olyan ajándéktárgyakat is amin rajta van a közös fényképetek. Ha nem akarsz rá sokat költeni akkor csinálj egy cd-t amin rajta vannak azok a zenék amiket szerettek vagy az összes közös képetek. Vagy nyomtass ki egy közös képeteket,vegyél hozzá keretet és ezt add oda neki. Csináltathatsz neki naptárt,ahol minden hónapnál más közös képetek van.

Ha valami emlékezetessel akarod meglepni akkor csinálj neki vacsorát,aztán maszírozd meg..

Ha ajándékot adsz neki vehetnél hozzá még egy doboz bonbont.

2011. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

ritka kincs az ilyen figyelmes társ

az egyik idegbajt kap, ötlete sincs

a másik zoknit-pólót vesz

hmm...

2011. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Napszemûveg vagy annak tok, aprò kiegészìtôk mint, nyakkendô, mandzsetta gombok, cigarettatàrca ha dohànyzik, Vicces vagy épp szexi fehérnemû neki is és magadnak is ez tuti bevàlis a kettô egyûtt, aprò ûzeneteket elrejteni a holmijai kôzôtt, esetleg kis képeket hozzà amin te vagy :) esetleg egy ùj bicska, szakàllnyìrò, telefontôltô a kocsiba, esetleg egy cd-s ràdiò a kocsiba, csak csak ùj ûléshuzat.. Valami szerszàm esetleg ami tônkrement vagy amire vàgyik... esetleg morotos felszerelés, bukòsisak.. Kicsit szûkìthetnéd a kôrt, akkor ìrok pàrat ami talàn jobban betalàl, pert most csak vaktàban lôvôldôzôk :)

Amùgy a titok mindehhez az, amikor egy egy beszélgetés alkalmàval elejt néhàny mondatot a vàgyaival kapcsolatban, ha azokat megfelelôen értelmezed és meg is jegyzed, akkor abbòl kônnyen lesz jò ajàndék, nekem mindig ìgy jônnek az ôtletek, hogy figyelek rà, erre anya tanìtott :)

2011. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jótanács az ilyen "ritkajó" társaknak?:)
2011. máj. 27. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Vettem már neki AVON-os szettet, de jók az ilyen Niveás cuccok is, persze férfiban :). Parfümöt is kapott már tőlem, pólót, egyszer vettem neki az ajándék mellé egy plüss nyuszit, mai a kaman barbi görl-t énekelte XD-ezt csak fazonból. Jót nevetett :). Egyszer vettem neki szép, igényes autó kulcstartót (fém kormánykerékben iránytű). A strandtörölköző sem rossz ötlet, valaminek a képével a mit szeret, autós vagy ilyesmi. Vagy képtartó benne a közös képetekkel. Most ezek jutottak eszembe :)
2011. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Autó, repülő modelek,

olyan társasjáték amiben a figurák feles poharak

Zsebóra gravirozva, szamuráj kard, koktél shaker szett,

boros üveg-cd tartó, ha szeret fözni egy wok szakácskönyv, vicces kötény.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!