Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsémnek holnapután lesz a...

Öcsémnek holnapután lesz a születésnapja. Arra gondoltam, hogy elviszem egy szórakozó helyre meglepetésként. Hova vihetném? Ahol legalább én is kicsit el lehetnék.

Figyelt kérdés
7 éves az öcsém. 15 vagyok, és olyan helyre szeretném vinni, ahol ő jól érzi magát, de azért én se unjam a fejem fél napon keresztül. Tropicariumhoz mit szóltok?
2011. szept. 10. 09:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocs nem holnapután viszem hanem holnap. azért mert hétfőn nem tudnám
2011. szept. 10. 09:50
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem remek ötlet, és mindketten jól fogjátok érezni magatokat.
2011. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
okés, köszi :) ha tudtok jobbat nyugodtan írjatok! :))
2011. szept. 10. 09:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
állatkert:)
2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen, arra is gondoltam :)) csak ott már sokszor voltunk tropicariumban meg 1x voltunk keresztszülőkkel, mert sosem jutott eszünkbe amikor mehettünk volna valahová. ezt az is ötletet bnőm adta amúgy x)) azért köszönöm :D és planetárium az érdekli az ilyen korúakat? mert még az is szóba jött. meg a nap végén elviszem egy állatmenhelyre ahonnan befogadhat egy kis testű kutyát, szüleimmel megvitattuk, és úgy gondoljuk, hogy már elég érett rá. van egy cica ami közös, és azt is ő gondozza, megeteti mindig tesz le neki vizet, és fésülgeti. :) szóval sétáltatni a kutyát meg ugye velem vinné.
2011. szept. 10. 10:01
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen ajándékok a legjobbak egy gyereknek :)

Jól értem, akkor Budapestről van szó? Tropicarium tuti jó hely, én ott 15-16 évesen voltam először, és nagyon tetszett, de a most 4 éves fiamat is elvinném simán, ő is élvezné, szóval az olyan, hogy minden korosztálynak jó lehet.

Ilyen lehet még a Vidámpark (de az egy vagyon szerintem), vagy az Állatkert, meg Budapesten biztos van még egy rakat ilyen hely, csak nem jut most több eszembe, mert - te jó ég, már ilyen régen - öt éve nem voltam a fővárosban.

2011. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Szerintem is a Tropicariumba menjetek.
2011. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
oké akkor már csak annyi, hogy megnézem hol van helyileg, és hogy tudunk felmenni tömeg közzel. Ömm... egyébként nem Budapestről van szó :)) de 1 óra alatt tesóm is beér, mert ő Bp-re jár suliba, míg én itt ahol lakunk. :D
2011. szept. 10. 10:06
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a cica hogy jönne ki a kutyussal. illetve mekkora laáksban laktok... ez nem biztos,ohgy tökéletes ötlet.

A többi tök jó. Én még esetleg elvinném moziba...

Nekem 7 éves a legnagyobb fiam mindig nagyon élvezi azt is.

2011. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
kertes házba lakunk, van egy szép nagy udvarunk,szerintem élvezné. volt egy kutyánk régebben nagyon jól kijöttek, a macskával mondhatni legjobb barátok voltak :) berni keverék volt, csak elpusztult szegény 13 évesen. :/ a cica 5 éve van nálunk :)
2011. szept. 10. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!