Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt csinálni? Én...

Meddig lehet ezt csinálni? Én vagyok túl "érzékeny"?

Figyelt kérdés
A párom külföldi és sajnos több ország választ el minket. Az elején nagyon jó volt,újdonság sok téma. Mivel egyikünk sem az anyaországában ismerte meg a másikat, így nem ért minket "sokként", hogy "el kel válni". De naponta beszélünk,skype etc. ha jön közös programok,ami szintén jó. Ő már 30éves és lassan családot szeretne,én is,de mivel pár év kihagyással kezdtem az egyetemet,még van pár évem. Fantasztikus vele, szeretném,ha a férjem lenne. Viszont most,hogy még messzebb vagyunk, mivel nem vagyunk gazdagok, csak 2-3havonta tudunk találkozni.:( Ő elég hallgatag típus,mindig azzal magyarázza,hogy az északiak ilyenek,engem ez nem is zavar,ha vele vagyok, mert helyette programok etc, érzem, hogy szeret. De gépen keresztül, egyre elviselhetetlenebb...5-10percenként ír valamit, és tudom, hogy nem az a fecsegős típus, de nem esik jól. Ő nem tud itt dolgozni, mivel egyrészt nem beszéli a nyelvet,másrészt amúgyis nehéz munkát kapni. Engem meg nem hiszem, hogy átvesznek államira,oda ahol ő él, próbálok majd utána járni, de előtte min 1-2év mire megtanulom azt a nyelvet rendesen, egyetemi szinten. Csak én élek álomvilágban, vagy ez még csinálható évekig? Tényleg ő maga a tökély számomra,de ez a gépes dolog...nekem ez nagyon hideg.
2011. máj. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én tuti kimennék hozzá. a suli megvár. sztem te kifogásokat keresel.


a barátnőm kiment,eleinte csak nyelvet atnult, 6hónap alatt megtanulta annyira h elkezdett dolgozni

2011. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvár? Gyógyszerészetre járok, nem vár meg,évek még végzek... És minél előbb végzek,annál előbb tudok vele élni, most annak nincs értelme, hogy 1 évet kint legyek.
2011. máj. 27. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
én a helyedbe halasztanék egy évet a fősulin és kimennék hozzá. (ennyit megér életem párja) aztán ha még mindig OK, vagy levelezőn folytatnám a sulit, és hazajárnék amikor órák vannak,vagy átjelentkeznék egy ottani suliba
2011. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a helyzet. Az első 2 találkozás között 9 hónap telt el, utána pedig 3-4 havonta taliztunk.

Több, mint 3 év után házasodtunk össze.

Én is sokszor éreztem azt, hogy nem bírom tovább. De aztán rájöttem, hogy ez az állapot még mindig jobb, mint elveszíteni.

Most visszatekintve, gyorsan elment az a 3 év.

Tarts ki!!!!! Megéri!

2011. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszerészeten nincs levelező.
2011. máj. 27. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
"Az élet célja a küzdés maga!" Szóval tarts ki!.
2011. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!