Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell csinalni a begyulladt...

Mit kell csinalni a begyulladt koromaggyal? TEgnap megsertettem az olloval, koromvagas kozben a nagy labjjamat es tiszta voros az egesz es nagyon erzekeny, be van dagadva. ( A sarkabol akartam kivagni a kormot, hogy ne nojjon be)

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Betadine kenőccsel kenegesd és tegyél rá géz lapot 3napig:)Ja és elötte áztasd 20percig meleg de nem forró vizben:) Ha ez 3nap alatt nem múlik el illetve nem megy le a duzzanat akkor meleg kamillás vizben áztasd(gyógyszer tárban lehet kapni száritott kamilla virágot!):)

Ezt az orvos javasolta nekem és nekem bevállt:)

2010. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Betadine tényleg nagyon jó, bár én nem a kenőcsöt, hanem a tinktúrát használom mindenre. Ha esetleg mégis begyulladna, éjszakára köss a gyulladt részre egy darab paradicsomot, reggelre kiszívja. Akkor betadine-t neki és este megint paradicsomos kötés. Garantáltan meggyógyul a legmakacsabb gyuladás is.
2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh, nagyon koszonom!Betadin epp nincs itthon,de maris rakok ra paradicsomot!
2010. jún. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!