Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátom szülina...

Mit adhatnék a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz a 24. szülinapja. 4 éve vagyunk együtt, szóval kapott már elég sokféle ajándékot a plüssöktől elkezdve a kedvenc hobbijaihoz kapcsolódó cuccokon át a közös fényképes dolgokig...

Igazából egy olyan üveg italra gondoltam, amit már vagy másfél éve nézeget magának, csak úgy jött ki a lépés, hogy nem biztos, hogy megtudom neki venni (anyagi gondok...végülis megtudnám venni, de ezt inkább csak végszükség esetére tartogatom:))

Mondhatnátok valami apró ötletet, nem baj az, ha sablon, tudom, hogy nem ismeritek... De most tényleg semmi ötletem sincs az italon kívül. :) (A sütés/főzés nem jó, mert a szülinapján az egész napot végigalussza majd (előtte nap éjszakás) plusz este színházba megyünk, szóval esélyem se lenne odaadni neki.)

Köszi előre is! 19/l


2011. máj. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
egyszerûen csak mondd meg neki, hogy olyan szinten nem figyelsz rá, nem törôdsz vele ( kivéve az ágyban) hogy nincs ötleted, fogalmad sincs minek örülne...
2011. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát, jó kérdés. Én is már ellőttem az ajándékötleteimet, pedig mi még "csak" 2 éve vagyunk együtt. El se merem képzelni, mi lesz 10 év múlva. :)


Én speciel úgy vagyok vele ilyenkor, hogy "egy jó ruhadarab mindig jól jön". Egy ing, papucs, nyári nadrág, ilyesmi.

2011. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! Képzeld el, figyelek rá. Csak épp ő már dolgozik, ha kell magának valami, akkor megveszi, amúgy sem egy nagy igényű valaki. Az ünnepekre (évfordulók, karácsony, ezelőtti szülinapok) mindig olyan dolgot kapott, amit szeretett volna. Most pont úgy jött ki a lépés, hogy semmi extra igénye nincs, de ez nem jelenti azt, hogy nem figyelek rá. (Ami sose elég neki, az egy nagy zacskó csipsz, de most nem állíthatok elé egy nagy zacskó hagymás csipsszel..)


Második! Köszi az ötletet, lehet tényleg veszek neki megint valami pólót vagy kockás inget, azokat úgyis szereti :)

2011. máj. 27. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne foglalkozz az első válaszolóval. Nem tudok mit írni a kérdésre, viszont örömmel látom, hogy ennyi idősen egy 4 éves kapcsolatban vagy! mi 5 éve vagyunk együtt (20/L). Ő az első és egyetlen szerelmem. Már sokszor én sem tudom mit vehetnék, vagy készíthetnék, de olyankor mindig puhatolózom, és általában sikerül kiderítenem mire vágyik éppen! :D


További sok boldogságot!

2011. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó neked :D Nálam nem használ a puhatolózás, mert mindig azt mondja, hogy neki nem kell semmi... :D

Nekem is ő az első, és remélem az utolsó is :)

Köszi a jókívánságot, és nektek is további sok boldogságot!! :) :)

2011. máj. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!