Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a legjobb barátom...

Mit adhatnék a legjobb barátomnak szülinapjára kinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Én 17 éves lány vagyok

a legjobb barátom (fiú) most tölti a 18at.Nagyon jól elvagyunk.Jó barátok vagyunk.Igazi barátság annak ellenére,h fiú-lány kapcsolat.Ő gazdag.Én cseppet sem.Valami különlegeset szeretnék adnék neki aminek nem anyagi értéke van hanem eszmei.Tudnátok Ötleteket adni??Közös képünk nem nagyon van


2011. ápr. 4. 15:39
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tulajdonképpen bármit, ami te készítettél neki. Ennyire ismeretlenül többet nem tudok írni, attól függ, mit szeret, meg attól, mennyire szoktál kreatívkodni, de pl. egy tányérkészletet tudsz neki csinálni, az személyre szabott, ha érdekel, leírom, hogyan.
2011. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.A tányérkészlet lehet nem jönne be.Szeret quadozni, pipálni.Most készítünk együtt egy helyet ahol lehet dumálgatni s összeülni haverokkal fent a padláson(vagyis padlásféleség).Talán oda lehetne valamit.De arra se nagoyn van ötletem.Nem vagyok valami kreatív.
2011. ápr. 4. 16:15
 3/4 anonim válasza:
magadat XD
2011. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha mindene megvan, akkor a helyedben szerintem én egy fotóalbumot adnák amiben közös képek vannak rólatok. habár ha nincsen meg hozzá a fénykép akkor ez ki van lőve.

esetleg valami férfi parfüm (ez végülis fogyó 'tárgy', biztosan nincsen neki annyira sok)

2011. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!