Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben normális, hogy...

Ilyen esetben normális, hogy megsértődött rám?

Figyelt kérdés

A nagyimmal együtt lakom. Megkérdeztem délután, miközben uzsonnázott, hogy mit eszik. Ő ezt úgy könyvelte el, hogy azért kérdezem mert irigy vagyok a kajájára. Máskor volt már, hogy miközben ette a fagyiját a poharából, odamentem és megnéztem hogy mennyi van még benne, mert én is enni akartam, de nem akartam még 1 poharat bepiszkolni, azt vártam hogy mikor ehetek az ő poharából. Erre mikor meglátta, elkezdett velem kiabálni, hogy mindig azt lesem hogy mit eszik, és én irigy vagyok, meg majd kifizeti azt amit megevett...


Most komolyan, más is úgy venné hogy irigy vagyok?


2011. máj. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nem. De miért akarsz az ő poharából enni? :S Fúj.
2011. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De tényleg nem azért kérdezem mert irigy vagyok, hanem csak érdekel. Ha irigy lennék eleve nem hagynám előtte hanem eldugnám a kaját, ráadásul ő is rendszeresen megkérdezi.


Ráadásul ő legtöbbször ha valami nem tetszik neki, akkor nem szól hozzám. Elkezd duzzogni, és bármivel akarom rávenni arra hogy beszéljen, nem válaszol. Jogos volt a sértődése?

2011. máj. 27. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert lusta voltam mosogatni, meg az a legjobb poharunk mert abból lehet kényelmesen fagyit kanalazni :D
2011. máj. 27. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg megvárod, hogy más befejezze az étkezést egy edényből, hogy aztán abból egyél?
2011. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nemtom mit mondjak. látszik h 20 év alatt más lett a világ. nálunk alap volt hogy ha vki nemkívánja amit kimert akk nem kidobja a kukába hanem odaadja a másiknak a maradékot. nah mindegy.
2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20.50-es vagyok.


azért nálunk se ment az h megvárjuk még a másik kajál.

2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezt most mire írtad? Én nagyon nem értem a válaszod.
2011. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:
Van az a régi közhely mondás, hogy mindenki magából indul ki- feltehetőleg a nagyid is- és most nem akarok ördögöt csinálni belőle, de ha valaki alaptalanul és folyton rágalmazza a másikat, legtöbbször azért teszi, mert neki van vaj a fején- ha érted?!
2011. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!