Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg anyáékat 0...

Mivel lepjem meg anyáékat 0 40. születésnapjukra? Nem ajándékra gondoltam hanem valami tettre! Ha van ötletetek akkor irjatot! Jó?

Figyelt kérdés
Nos én azt terveztem hogy csinálok nekik reggelit és egy jó nagy negyevenes lufit kötök az asztalhoz. Ha hülyeségnek tertjátok írjatok. Attól félek nem fognak örülni neki. Segítség!!!
2011. máj. 28. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem dörgölöd az orra alá azt a 40-est, akkor hálásabb lesz :) Ez egy elég nehéz szám a nőknél. Sztem elég, ha boldog szülinapos lufit csinálsz.


Egyébként nagyon aranyos tőled, hogy ilyen tervekkel készülsz!


Amit írtál nagyon jó, készíts reggelit, és ha van még erőd, akkor aznap vállald be helyette a házimunkát. Azaz rendezz neki egy olyan napot, amikor kiszolgálják őt, amikor pihenhet, magával foglalkozhat.


Csinálhatsz Te is programot, amikor sétáltok, beszélgettek, moziztok, stb. amit szerettek. A lényeg, ne legyen házimunka aznap :)


Csak ügyesen :)

2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond a 40 év egyáltalán. Jó ötlet a reggeli, esetleg gyertyafényes vacsora is szóbajöhet, mert talán a reggelitől fel kell ugarani, ha nem vasárnap van... Valami jó és szép zene is lehetne, (LOve me tender... Elvis Presley) vagy vagy a Rómeó és Júliából, vagy ami a közös kedvencük. Csokor virág is jó lenne... A lufi is nagyszerű ötlet! Esetleg énekelni a Halász Judit féle szülinapi dalt mondjuk.
2011. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!