Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek a barátnőtök...

Elmennétek a barátnőtök szülinapi vacsorájára, ha nem lenne pénzetek ajándékra, a többieknek meg van?

Figyelt kérdés
Igazából nem igazi barátnő, csak pár hónapja ismerem, meg olyan sokat nem is találkoztunk, csak most vesztettem el a munkahelyem és van egy csomó tartozásom, most nem tudok venni ajándékot neki, meg ahova beülünk ott is kellene vennem legalább egy pohár üdítőt. Csak az a legrosszabb, hogy a többiek mind jól élnek és ők biztosan vesznek majd valamit, ami nem is olcsó és ott fogják odaadni az ajándékokat, én meg mit csináljak, olyan ciki lesz, előre félek.
2011. júl. 9. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet bárkivel előfordulhat! Mond meg neki, hogy ilyen okokból kifolyólag sajnos nem tudsz elmenni.
2011. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egy csokor virágot és egy doboz csokoládét csak tudsz venni. Annál ha nem mész el csak az sértőbb ha nem viszel semmit. Nem csak ő haragudhat meg de akkor mások is bunkónak fognak tartani.
2011. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó barátnők vagytok, akkor neki az a fontosabb, hogy melette legyél, nem az ajándék. Én a hejedben elmondanán neki mi a hejzet, biztosan megérti. És majd később, mikor jobban állok, bepótolnám, vagyis vennék neki ajándékot.
2011. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
egyetértek az előző válaszolóval
2011. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el, és mondanám neki, hogy most nagyon rosszul állok anyagilag, de ha majd kicsit több pénzem lesz akkor ketten is megünnepelhetjük.
2011. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kézműveskedni nem tudsz? De ma tényleg egy virág meg egy bonbon és kész.
2011. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bonbon belefér, csak tudom, hogy a többiek költekezni fognak, ismerem őket, meg az a szokás, hogy kifizetjük közösen azt is, amit az ünnepelt fogyaszt a vacsorán. Az már nekem sok lenne.
2011. júl. 9. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az összejövetel?
2011. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy ajándékban nem az a lényeg hogy drága legyen, a kézműveskedés nagyon jó ötlet
2011. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nincs pénzed beleszállni az estébe akkor ne menj el, én nem mennék, én is voltam már így. Utólag vettem ajándékot vittem egy doboz fagyit és beszélgettünk kettesben egy jót.
2011. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!