Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a barátotok...

Mit tennétek, ha a barátotok még mindig minden hétvégén együtt bulizna az exével?

Figyelt kérdés

Már túl vagyunk egy szakításon.A csaj miatt hagyott el a barátom,de ztán visszakönyörögte magát. Egy ideig tényleg minden szép és jó lett ismét,szóba se állt a lánnyal. Ezt az egyet kérem tőle mindig,hogy mért kell a haverjaival még mindig ennek a csajnak a társaságával lenni.de nem tesz semmit.Mit csináljak?Nagyon rosszul esik és mindig újra előjönnek azok az érzések mint mikor szakított velem

:(


2011. máj. 29. 08:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mit tennék? Semmit nem tennék, szakítanék. Sőt, már a visszakönyörgés is nagy hiba volt...
2011. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Az a srác csak azért van veled, hogy az exének mutassa van nője, de tuti őt szereti.


Hagyd el, ne hagyd magad megalázni, bár már megtette.

2011. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Tuti nem szeret téged. Én a helyedben vissza sem fogadtam volna. én kipenderíteném, az tuti!
2011. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts! Találsz te jobbat is. Ezt könnyű mondani, de össze tudod magad szedni. Erős vagy!
2011. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Lapát, velem ne szórakozzon senki.
2011. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj!Háát te miért nem mész vele bulizni?Nem hív?Menj te is,hátha alaptalan a féltékenykedésed,és így nem is lesz zavaró.

Ha meg nem tudsz vele menni valami okból kifolyólag,hát beszéljétek meg,hogy ez neked nem tetszik,és ha az "exes" bulit válassza mégis,akkor szerintem ennél apasinál csak jobbat találsz!

2011. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Eleve vissza se fogadtam volna! Mit tegyél? Lapát, most!
2011. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelműen hülyére vesz. Ha neked ez jó, folytasd. Én a magam részéről már rég páros lábbal kirúgtam volna, nem hagytam volna, hogy visszakönyörögje magát.

Találsz te ennél normálisabb fiút is, dobd ki! Legyen csak az exével!

amúgy te úgyis csak pótlék vagy, gondolom az ex meg vele szórakozik, alkalmanként d*gni, hülyéskedni jó neki a pasid, de komolyan nem, azért is kellesz te is a barátodnak.

2011. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Lapát.

Kell ez neked??

2011. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele ezekről. Tudja,hogy jogos és igazam van.Próbál tenni ellene,de a legjobb barátja miatt ez nehezen megy:(
2011. júl. 9. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!