Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok pukizni a barátotok előtt amikor együtt vagytok? És ő előttetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
nővérem pasija folyton fingott xD sose tudtam megszokni:DDD de amúgy én nem, és az eddigi barátaim se csinálták :D sztem azért ennyi tisztelettudás kijár ha van vki vkinél..
2011. ápr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal házasok vagyunk és igen, szoktunk ilyeneket csinálni :)
2011. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
41%
Ne haragudjatok már lányok, de ez a fingos kérdés mindenhéten sláger lesz? Az utóbbi időben majd minden héten fent volt ez a kérdés. Nemigaz h csak ez a téma foglalkoztat csak bennetek.
2011. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is már fél éve együtt vagyunk és néha be-becsusszan. nincs ebbe már egy idő után semmi :) vicces. mi mindig röhögünk rajta :) modnjuk az előző barátam előtt sose mertem volna... nem is tartottak ennyi ideig. lehet ez az oka xD
2011. ápr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Sok ilyen kérdés volt már. Nálunk nincs ilyen, nem érdekel, hogy mások mit csinálnak, nekünk így felel meg. Szerintem ennyire meg lehet tisztelni egymást.
2011. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretek előtte pukizni, de van amikor előfordul. ő viszont a kapcsolatunk előrehaladtával egyre gyakrabban csinálta. engem nem zavar mert nem büdös, és jókat lehet röhögni rajta:D

20L

2011. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk házasok, szándékosan sosem pukiznék előtte és ő is megtisztel ezzel engem, ugyanúgy ahogyan ha sörözik, nem folyik szét az ágyon és böfög közben....


A puki max véletlenül fordulhat elő, olyankor viszont nagyot röhögünk rajta, pl. legutóbb álmában akkorát trombitált a farával a kedves párom, hogy mindketten a hangra keltünk! :DDDDDDDDDD

2011. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én sosem mernék a pasim előtt! de ha ő fingana, az nagyon vicces lenne, jókat röhögnék XD
2012. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
56%
még ha csak most ismerkedtek, vagy pár hónapja jártok ... hátt nagyon nagy szégyen !
2012. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi már több éve ismerjük egymást és együtt vagyunk, de én valahogy nem bírnék előtte...amúgy se szoktam mások előtt még a családom előtt se. Azért tettem fel a kérdést mert ő felhozta, hogy néha jó lenne ha előttem csinálhatná mert nem akarja visszatartani. Még néha nem is zavarna, de félek, hogy az lenne belőle, hogy mindig mikor érzi, hogy kicsit kell akkor odapukizna.
2012. ápr. 1. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!