Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám csalja az anyámat,...

Az apám csalja az anyámat, egyszerre több nővel. Erre a bizonyíték a telóján lévő nők fényképe. (a laptopjára is kíváncsi lennék csak ahhoz nem férek hozzá) Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ez egyikben egy olyan nőt véltem felfedezni, akit én is jól ismerek és anya is ismeri őt jól. Családos anya. (és nekem még vigyorog, meg teszi a szépet) Ha tudná amit tudok nem lenne annyira nagy a pofája. A többit még nem sikerült felismerni. És akkor még engem baszogat apám, hogy ez így nem jó, meg h milyen szerencsétlen vagyok. A másik pillanatba meg jön odafelé, hogy most már tudod? (néha gúnyosan) Csak akkor nézne egy nagyot ha kitálalnék. És mindezt bizonyítékokkal is alá tudom támasztani. Csak hát ugye 15 évesen álljak ki a "nagy közönség" elé? Hogy lehet valaki ekkora egy görény? Ha nekem valami bajom lenne a párommal leülnék vele megbeszélni, vagy megmondanám neki, hogy vége. De nem így.
2011. máj. 30. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tálalj ki, első körben próbálj meg beszélni vele, hogy tudsz a dolgairól és kérdezd meg, mégis hogy képzeli a jövőjét anyáddal. Miért van erre szüksége? Mondd el neki, hogy ezzel téged is megszégyenít, neked ez kellemetlen.
2011. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem megy szép szóval,akkor beszélj az anyáddal.Joga van tudni.

(és kérlek ne bántsd a görényeket azzal,hogy az apádhoz hasonlítod)

2011. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én hibáztam h apámmal ültem le beszélni. mondd el anyukádnak h ezt tudod blabla és ne mondja el senkinek h tőled tudja. kész. aztán majd elintézik.
2011. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
14%
Semmi közöd hozzá. Mindenkinek jár a szabad szexuális élet. Van aki ezt család mellett teszi, de ha nem hord haza betegséget akkor nincs jogod elvenni tőle amit szeret. Jegyezd meg, hogy Ő is egyszer él.
2011. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
10:19 téged csaltak már meg?
2011. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
10:19 ezek szerint számodra is ez a világ legtermészetesebb dolga. Végül is egyszer élünk... de azt nem mindegy hogyan.
2011. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ott csesztem el, hogy apámmal ültem le beszélni. Amikor meg kiderült az egész, anyámban egy világ omlott össze, mert szerinte falaztam faternak, hogy neki nem mondtam el....

Szóval lementeni a telóról a képeket és szólj anyádnak. A többit majd ők elintézik.

2011. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nefelj majd bosszut allsz ha idosebb leszel!Szomoru dolog de ne tegy semmit!Magaddal foglalkozz es azzal hogy neked az eletedben jo legyen es ne kerulhes ilyen helyzetben!
2011. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!