Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál 30-40 évesek...

Férfiaknál 30-40 évesek között miért van az hogy sokan félrelépnek? Elhagyják a családjukat egy fiatalabb miatt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Általában ezt ráfogják a kapuzárási pánikra és kikiáltják a férfiakat rossznak,de azért nem minden esetben van ez így. Nem csak a férfiakkal fordul elő kapuzárási pánik, a feleség is változik az idő folyamán és ő is viselkedhet úgy,hogy azt az érzést, ami a megcsalást meggátolná elfeledteti az emberrel. Ilyenkor szokták megtenni. A válás pedig azért történik később, mert akármennyire is "divat" ez manapság, azért ez egy súlyos döntés, mégiscsak együtt építették fel az életüket és pár hiba miatt én sem rúgnék fel mindent, főleg ha arról az emberről van szó,aki a hibái ellenére tényleg a másik felem.

Természetesen van,amikor tényleg férfi kapuzárási pánikról van szó, de szerintem ez sokszor rá van fogva, mert mindenért két ember felel.

2011. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert disznók. A feleségük dolgozik, vezeti a háztartást, mos, főz, takarít, vasal, vigyáz a gyerekekre, mindent elintez. Ezekután a férfi nem képes megérteni, ha a nő nem teszi szét a lábát minden este, mert fáradt, ezért inkább elmegy egy olyanhoz aki igen.
2011. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Azért,mert annyi idős korukra rafináltak lesznek,és profi szinten művelik az átverés mesterségét,csak mert éppen áll a f@rkuk.A hormonok fontosabbak bármi másnál számukra.

A gerincesebb fajta legalább nem titkolja,a szemét fajta még azt is megmagyarázza Neked,hogy a kék nem kék,hanem zöld.Ez van.

2011. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Mert ha a nő is hasonló korú mint ő(30-40 éves)már túl öregnek találja magához.
2011. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Hát kedves kérdező elmondom miért!Rövid leszek és tömör!

Azért mert a legtöbb feleség 40 éves korára nem képes lefeküdni,szeretkezni,b@szni,dugni a férjével,vagy nevezed ahogy akarod és nem képes kielégitteni a férfi szexuális vágyait!A legtöbb nő a háta közepére sem kívánja már 40 éves korára a szexet!

Akkor mit tesz egy férfi hogy ezt kiélje valahol másutt??Elmegy és félre kefél és teljessen jól csinálja,ha 40 évessen ilyen lesz majd a feleségem én is azt fogom tenni!!!Ugyanis nem fogom 40 évessen 70 évesnek érezni magam egy nő miatt egy egézséges ember még csinálja 55-60 évessen is,de a legtöbb nő erre nem hajlandó!Hogy miért??Azt nem tudom??

2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Itt nem feltétlenül a férfi a hibás, egyrészt a házasságban a kommunikáció hiány, másrészt ugye a nők is a házasságban elhanyagolják magukat, szülés után ők is elkényelmesednek, kevesebbet adnak magukra. Szerintem ha a nők a házasság alatt is törődnének külsejükkel, kihivóan öltözködnének, a férjek is jobban felfigyelnének a feleségükre, igy nem mászkálnának fiatalabb nők után
2011. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak az idióták hagyják el a családjukat.Aki értelmes, tudja hogy egy fellángolás, vagy egy friss,feszes csajszi nem éri meg, hogy egy egész családot borítson.

Aki félre is lép, az nem hagyja ott a családját, aki meg lelécel, azt meg nem kell siratni

2011. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
És igen, egy házasságban kell a szex, ha gyerek van és család attól még nem kell hanyagolni az intimitást, az nem kifogás hogy fáradt meg stb, egy férjnek is vannak igényei és ahhoz hogy megtudd tartani a férjed kell tudd hogy mire vágyik, meg kell adni mindazt amit szeretne, igy nem fut más nő karjaiba (a félreértés elkerülése végett, nő vagyok, nehogy azt gondoljátok azért irom mindezt mert egy elkeseredett férj lennek)
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Na akkor elmondom mindenkinek hogy a szexnek még akár 50-60 éves korban is ugyan úgy kellene működnie mint fiatalabban!

Semmi köze ahhoz hogy ki mennyi idős!!7Az ha egy férfi félre kefél annak van oka...

Egy 30-40 éves ereje tejében lévő férfinek igenis szüksége van a szexuális életre!A szex az jó tesz az egézségnek és boldogság hormonokat szabadítt fel,ugyanúgy a nőben is és a férfiban is!Csak a mai rohanó világban a párok elfeledkeznek arról hogy egymással is kellene foglalkozni,ez igaz férfira nőre egyaránt!

A szex ügyben a legtöbb esetben a nő a hibás én úgy gondolom,ők már 40 év körül úgy érzik hogy nincs szükségük a szexre és elég rosszul gondolkodnak,mert igen is a nőknek is szüksége van rá az egézséges kiegyensulyozott kapcsolat és élet érdekében!

Vessetek magatokra kedves nem szexelő nők,hogy a párotok másutt keres vigaszt!MEGÉRDEMLITEK!!!!!!!!!!

2011. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Pont ezért kár kiírni ezt a kérdést, mert rögtön jönnek, ezek a férfiak disznók, bezzeg a nők..és ha nektek fiatok lesz? Akkor is ezt fogjátok gondolni?

Szálljatok már le a földre. Már kezd iszonyú bosszantó lenni,hogy ezt a szöveget kell mindenhol olvasni és nem is fedi a valóságot. A férfi is része a családnak és igenis dolgozik, a családjáért.

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!