Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ...

MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ ALKOHOLT? Az alkoholisták tönkre teszik lelkileg a családjukat! Én is az alkoholista apám miatt most már öngyilkos leszek, mert nem bírom már tovább! És még csak beszélni sem tudok róla senkinek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ha valaki alkoholista lesz, nem az alkoholt kell betiltani. Valószínűleg apukádnak is rengeteg lelki problémája lehetett/lehet most is. Ahogyan neked is.
2011. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

Ó!

Bárcsak betiltanák.

Pár év alatt milliomos lehetnék,mint illegális szeszcsempész,vagy zugivoda üzemeltető.

2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem az alkohollal van a probléma, hanem azzal hogy az emberek nem tudják hol a határ. Nekem egyszer kellett a sárga földig leinnom magam, azóta azt a bizonyos határt meg sem közelítettem. Sőt jó minőségű boron, likőrökön és gyümölcsös sörön kívül mást nem igazán iszok meg.
2011. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
DE MÁR ELEGEM VAN! most is egyfolytában lelkileg terrorizál, az előbb már úgy sírtam, hogy a szívem is fájt. Nem tudom, mit csinálhatnék, nem akarok élni, mert tönkre tesz, tudja, hogy én vagyok a leggyengébb, és ilyenkor, amikor nincs más itthon, bántalmaz. FÉLEK! S.O.S
2011. okt. 7. 20:10
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában betíltották a muúlt század elején. Olvass utána, mi lett akövetkezménye.


Sajnálom, ami veled történt; az én apám is alkoholista volt, de amolyan 'csendes' alkoholista, nem bántott senkit, és "csak" halálra itta magát.

Emiatt nem is szeretem az alkoholt, de nem lehet azt magát okolni. Emebrek döntése az egész; ha a Te apád nem alkoholista lenne, más hülyeséget csinálna.

2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Tudom, nem úgy gondoltam... csak annyira fáj
2011. okt. 7. 20:11
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?:(
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
te vagy az a kérdező,aki a kertben elbújt?
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szervezetek, akik felé lehet jelezni ez ügyben. Az internetet arra is lehet használni, hogy ilyeneket felkeresel.
2011. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
78%
Első kettő... gratulálok nektek. Az én apám is iszik, anyámat, engem is teljesen tönkretesz, anyukámat is üti, én pedig lelkileg vagyok kész. De emiatt nem szabad kárt tenni magadban! Mondj le az öngyilkosság gondolatáról! Állítsd magad elé célokat, tanulj, menj dolgozni, menj messze az apádtól, amint lehet. Hidd el hogy sikerülhet és nem lesz baj, hidd el! :)
2011. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!