Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adják a "mai lányok"...

Miért adják a "mai lányok" olyan könnyen magukat?

Figyelt kérdés

Csak általánosságban kérdezem, de a környezetemben több olyan kislány is van, akik 12-13 évesen más csókolóznak, sőt szexelnek, ők futnak a fiúk után, és kb. három havonta más valakibe "szerelmesek"....

Úgy írtam, hogy "mai lányok", ezt nem kell úgy érteni, hogy én olyan nagyon öreg vagyok, nem akarnék azzal jönni, hogy "bezzeg az én időmben" milyen más volt minden, de azért a lányoknak jobban volt tartásuk 10-20 évvel ezelőtt.

Én sajnálom ezeket a kiscsajokat, hamar ki fognak égni.

Mit gondoltok?


2011. máj. 31. 19:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, talán mert ez a "divat"
2011. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez a nevelésen múlik...Én 13 évesen még a barátnőmhöz sem mehettem át...Ez mondjuk már a másik véglet, nem járhattam sehová sem, majdnem 15 éves voltam, amikor először aludhattam az egyik barátnőmnél, aki pár utcányira lakott tőlünk.
2011. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
70%
Mert az a menő, ha minden héten más pasival dugnak. Nem tudtad?
2011. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

hát. az a baj h tudom miröl beszélsz:S

én nem vagyok ilyen " könnyen adom magam" , de gondolom azért, mert a mai pasik nem lépnek, és a lányok már ki vannak éhezve ölelgetésre stb. ( a szex részét én sem értem)

Bár szerintem iylen korban még nem is kéne, hogy " jajj a pasim, meg az exem"

Én személy szerint nem sajnálom őket, " Mindenki úgy b*ssza el az életét, ahogy akarja (: "

maguknak csinálják a bajt.

Nem sajnálom azokat, akiknek a normális életmódot nem lett volna nehéz megközelíteni.

( nem tudom érthető volt e az utolsó mondatom)

16/L

2011. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
58%

16 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Megnövekedett az igények, és ha valaki megfelel ennek a magas elvárásnak, akkor könnyen adják magukat..

2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
81%
13 évesen én is csókolóztam, sőt, általános iskola 4. osztályában is, mégse feküdtem le senkivel, pedig 18 éves vagyok... a kettő nem függ össze
2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy gondolom, hogy a fiúk hozzáállásán is változtatni kéne, mert amíg a lányok azt látják, hogy "erre van igény", addig ezt is fogják csinálni.
2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
15%

:)

Én is szexeltem már 14 évesen, de csak én meg a barátom tudtunk róla. Semmilyen menőzés nem volt benne.

2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%
Neveltetés kérdése. Nekem 17 évesen volt először barátom, 1 év után volt köztünk szex. Ez a kapcsolat végetért, és a mostani párommal 3 éve együtt vagyunk és 4.5 hónap után feküdtünk le. A szüleimnek ígyse tetszett, hogy barátom lett 17 évesen, nagyon sokat hallgattam érte...
2011. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
34%
nekem 16 evesen meg baratom se lehetet (szerelmi )baratra gondolok.es tenyleg neveles kerdese.a multkor lattam a facebookon egyik ismerosom kislanyat tancolni szo szerint kis lany nem lehet tobb 10 eves de szo szerint ugy tancolt mint egy felnott .kicsit nagyon k.......-an majdnem hidba mentem pedig kicsit nehez lett volna nagy pocakkal.en nem tudom milyen vilagot elunk de egy biztos .az en kislanyomat nem igy fogom nevelni es nem ilyenekre.ez mar szegenysegi bizonyitvany.
2011. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!