Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi nyavalyog, h könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi nyavalyog, h könnyen odaadják magukat a lányok, de azt akiért meg kellene küzdeni, őket mégsem tudják értékelni. Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ezzel csak a fiatal és gyerekes felfogású fiúk vannak igy... pl én értékelném ha lenne de egyenöre nincsen mert engem csak átvernek a nök :'D
2011. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert ámbár nyavalyognak, de hozzá vannak szokva a könnyű nőcskékhez. Sokan nyavalyognak azért is, mert "ki tudja, hogy milyen szemetet raknak a bolti húsba", mégsem mennek el vadászni.:D
2011. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én is "szeretek" egy pasit, mégsem kellek neki. Annyi a gond, hogy nem támadom le, mert nem az én műfajom. Ő meg nem lép. Rájöttem, hogy az érték szart sem ér a legtöbb pasi számára. Nem kell, hogy okos és szép légy, nem kell, hogy legyenek ambícióid és komoly kapcsolatot akarj. Nekik nem ez kell. Csak tudnám mi. Talán majd egy olyan tinilány mellett megtalálják a boldogságot, aki két hónap múlva már más pasival van.


És mindez azért van, mert én vagyok passzív... Hát b*ssza meg, miután az ilyen pasasok lerombolták az önbizalmunkat majd kezdeményezünk. Bocs, de nem.

2011. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkit arra kell használni, amire való.


A könnyűvérű lányok is kellenek, de nyilván nem az olyanokkal fogok komoly kapcsolatba lépni. Viszont nem csak szélsőségek vannak! Attól, hogy tudod mit akarsz, és nem félsz lépni, még nem jelenti azt, hogy nem vagy rendes lány.

Van egy arany középút. Tudod, mint az ideális pasiknál, akik mellett biztonságban is érzed magad, de közben nem kényelmesedhetsz el, mert újra és újra meg kell hódítanod.


Én egyébként nem nyavalygok egyik miatt sem - bár azt nem szeretem, mikor egy kedves, értelmes lány - akivel komolyabba is kezdenék - viselkedik ribancként.

2011. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a pasi, aki nem akar küzdeni nőkért, nem fog nyavalyogni azért, hogy könnyen odaadják magukat a nők.
2011. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
mert fél h csak játszadozol vele. mert semmi jelet nem adsz neki, csak elvárod h küzdjön... -.-"
2011. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állandóan azt olvasom ezen az oldalon, hogy mennyire könnyű prédák ezek a mai lányok. Én még életemben nem találkoztam ilyennel.Akkor most velem van a baj vagy inkább rossz helyen keresgéltem?
2011. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
értékelem azt ha valaki nem adja be a derekát hamar, de azért az udvarlás igénye ne mennyen át szivatásba... hogy udvaroljon úgy valaki, hogy semmi pozitív visszajelzést nem kap csak áttetsző kitérő válaszokat? na bocs...
2011. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, ha egy lány nem adja be nagyon könnyen a derekát :-)))
2014. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!