Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat az ha egy 8. -os nem megy el a ballagására?

Figyelt kérdés

8évet lehúztam az osztálytársaimmal,amiket műveltek velem az katasztrófa,azért nem mentem át másik iskolába mert a szüleim azt mondták 6.ban,hogy bírjam ki ezt a két évet valahogy. Hát nagy nehezen kibírtam,de nekünk jövő hét szerdán ér véget a suli szombaton pedig ballagás,én nem akarok el menni,mert tudom,hogy az utolsó napomat is megkeserítik.Persze nem mondom el senkinek,hogy nem megyek el,csak mikor eljön az a nap nem megyek és kész. Súlyos asztmás vagyok,mi lenne ha azt mondanám bizonyítvány osztáson,hogy befulladtam és a kórházba bevittek,és ott tartottak pár napig? (Nem egyszer előfordult ilyen.) Az osztályfőnök ezért megbuktathatna?Mert nekem apu azt mondta.. Meg,hogy utána nézhet és akkor nekem annyi..


Tudom,nem szép dolog ilyet kieszelni,szégyellem is a képem,de akármennyire hihetetlen nekem jobb lenne ha nem mennék el..:S


2011. jún. 4. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem egy olyan nap, amin kötelező megjelenni tudtommal.
2011. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Hogy buktathatna már meg? Addigra rég ki lesznek töltve a bizonyítványok, nem fog azzal szórakozni,hogy átírja, hogy négy helyen iktatnia kelljen.
2011. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Igazából én azt nem értem, hogyha 8 évet lehúztál velük akkor miért fájna még azt a 3-4 órát kibírni?

Ez sosem értettem, hogy miért csinálják ezt, hogy nem mennek el ballagásra... Mintha azon múlna...

Szerintem butaság.

2011. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Apa abból indult ki,hogy anno az ö osztálytársa mondta,hogy nem megy el,és amikor írta a dogát azt mondt neki az osztályfőnök,hogy akkor meglesz buktatva.


De én nem mondom el senkinek,hogy nem megyek. Jövő héten már nem is írunk dolgozatot..

2011. jún. 4. 13:31
 5/23 A kérdező kommentje:
Én hát elég nagy nehezen húztam le azt a 8évet pszichológus mellet.. Én nem akarok elmenni,mert elakarom felejteni őket,leakarom végleg zárni ezt a dolgot,és nem akarom a szombati nappal,újra felidézni, viszont látásra..
2011. jún. 4. 13:32
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne menj el, csak tényleg ne szólj senkinek, hogy nem leszel ott. Aznap már nem tudnak mit tenni, de majd a bizonyítványt át kell azért venni valakinek.
2011. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

mark86


én egy évig voltam betegállományban asztmával! mindezt úgy hogy elaludtam,nem mentem be dolgozni és kitaláltam hogy asztmás vagyok. elküldött a doki vizsgálatra és kiderült hogy tényleg!!! loool

ha van jó doki ismerősöd(mármint normális),azzal meg lehetne beszélni hogy adjon igazolást mert egyszerűen nem akarsz menni ezért és azért! ha nem megy akkor csak feküdj le és mondd hogy sz.rul vagy! ezért gyűlöltem az összes f.sszopó rendezvényt meg az egész iskolát! az ilyen kommunista kényszerhelyzetek miatt. nem mentem el ballagásra megmondtam a tanárnak hogy nem megyek és kész. fenyegetőzött de nem lett belőle semmi...

ááá felb@szom magam

sajnállak

2011. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

A saját ballagásodra NEM elmenni szerintem parasztság. Az a nap rólad fog szólni, nem a hülye osztálytársaidról! (oké, részben róluk is...)

DE, a rokonok, családtagok elmennek, hogy megnézzenek, lássanak, te meg a saját hülyeséged miatt nem menné el?

Ne gyere azzal, hogy miket csináltak veled. Teljesen megértelek, velem is ezt csinálták, nyilvánosan megszégyenítettek, hangosan beszóltak és röhögtek rajtam és ezek miatt (depressziós lettem, minimális önbecsülés, rettegés) kialakult egy betegségem, amiből szerencsére sikerült kilábalnom, de elmentem a ballagásra. Megadtam ezt a tiszteletet a szüleimnek, tanáraimnak és saját magamnak is.

Ha nem mész el, a többieknek adsz igazat: erre is kevés vagy...

2011. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem vitatkozni akarok,mert ez csak a véleményem,de mi a f.szra kell megadni a tiszteletet????? mi az a ballagás??

rohadt nagy dolog ám,főleg egy olyan embernek aki végig szopta a 8 évet(nekem nem volt ilyen gondom,nem ezért nem mentem)!

szülők meg mit mosolyognának ott? hogy a gyerekük ideggyenge lett a sok k.csögtől?

vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben mint 1 szutykos ballagás ami a képmutatásról meg a sírás-rívásról szól.meg utána a buliról és hogy ki mit kapott.

2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Sztem menj el, aztán valahogy csinálj hülyét a többiekből, ne magadból :)


DE ha nem mégy el, abból semmilyen hátrányod nem származhat.

2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!