Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek muterék?

Miért ilyenek muterék?

Figyelt kérdés

Ahogy bejött a nyár egyre sűrűbben hallom hogy kefélnek este, nem tudom mi bajuk van meg abban a hitben élnek hogy a susogásukat nem hallani, vagy ilyesmi

Egy este úgykezdődik nekik hogy mivel egyedül vagyok csak testvér, ezért hajnalba már jön fater ellenőrizni alszok-e, persze nem mert hallgatózok meg leskelődök amint visszamegy, becsukja az ajtót csörgeti a kotont papírt, az ágyat nyikorogtatják, és úgyérzem mindezt csak az én idegesítésemre

Suliidőbe is alig alszok mert van 1óra mire lefekszek és utána csinálják a showt akár 2x is miután végeztek az elsővel járkálnak a fürdőbe villanyt kapcsolgatják


Kinél vannak még ilyen történések?

16/F


2011. jún. 4. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jézus:D Nálunk is volt ilyen, tudom milyen érzés:S Szerintem ez nagyon gáz, és nagyon undorító. Nem maga a szex, hanem, hogy ezt a gyerek előtt. Abszolút semmi tekintettel nincsenek rád. Használj füldugót.

21/L

2011. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális hogy nemi életet élnek..rakd be a fülest és akkor nem hallod..vagy vegyél füldugót.,:)
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg inkább keféljenek mint veszekedjenek ;)
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki :)
2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mond meg nekik,hogy legyenek szívesek halkabban,az nem jó,ha te szenvedsz,nem tudsz aludni.
2011. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy téged akarnak idegesíteni? Inkább az a szomorú, hogy te mint ahogyan írtad, hallgatózol-leskelődöl. Faterod épp azért megy be megnézni, hogy alszol-e, hogy ne halljad, amit csinálnak, nem pedig azért hogy végig füleld-végignézd.
2011. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De én már kínomba megyek lesni őket, nem azért mert jódolgomban ráérek

Előre félek már hogy mi lesz a nyári szünet alatt...

2011. jún. 4. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki!
2011. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16.55-ös vagyok. Persze arra lehetnének tekintettel, hogy éjszaka csendben mennek ki a fürdőbe, de szerintem ez úgy is van, csak már annyira felstresszeled emiatt magad, hogy azt is hangosnak hallod. Elvégre te is kimész ha pisilned kell, mert tilosnak nem tilos éjjel kimenni gondolom. Egyébként suli időben miért vagy fel éjjel 1-ig???
2011. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Este 9 körül szoktam hazaérni utána még beszélgetek, emberekkel gépezek és 1kor fekszek le
2011. jún. 4. 17:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!