Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség megkérdezni,...

Illetlenség megkérdezni, miből van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem velem egyidős, viszonylag gyakran szoktunk beszélni/találkozni. Dolgozik, de tavaly ősszel kezdte a vállalkozását, szóval gondolom, nem talicskázza haza a milliókat... Mégis úgy költi(k) a pénzt, hogy csak pislogok.


-Esküvőjük lesz júniusban, múltkor elpanaszolta nekem, hogy 100 ezer forint az, hogy masnit kössenek a székekre. A ruhája Daalarna, egyedi tervezés, ez hétszámjegyű összeg, mindennel együtt.

-Mikor lefoglalták a nászutat, mondta, hogy örül, mert 3-4 millióra tippeltek, de olcsóbban megúszták.

-Tavaly utaztunk együtt, kérdeztem tőle, hogy a gyűrűjét hogyhogy nem vette fel az útra, mire mondta, hogy azért, mert a biztosítás miatt kint nem lenne biztosítva, félne, hogy elhagyná/ellopnák és nekem ott esett le, hogy az amúgy egy b.sz.tt nagy gyémánt, nem csak sima kő.

-Most volt a szülinapja, autót kapott a vőlegényétől és itt jutott eszembe jó magyar szokás szerint, hogy miből? Szervezik az esküvőt, kifizették a nászutat, átvette a ruháját és ezen felül még volt a kasszában pár milliós kocsit venni is.


És a hétköznapokon sem néz ki topisan, vagy hogy mondjam. Szóval ad magára, nem spórol az öltözködésen, kinézeten... Szórakozni is eljárnak, múltkor az Etyeki Piknikről küldött képeket, most hétvégén a Balatonnál buliztak/vitorláztak, jövő héten Hollandiába utaznak barátokkal.


Kérdeztem szüleimtől is, hogy ők tudják-e, miből van ez, vagy hogy az esküvőt keresztanyámék fizetik-e, de mondták, hogy biztos nem, nekik az egyik fizetést szinte teljesen elviszi a házuk hitele, a másikból meg a férj szüleinek is adnak, meg ők anno unokatesómnak az egyetemre is azt mondták, hogy akkor mehet, ha magának megteremti rá a pénzt, mert nem fogják felnőttként is zsebpénzezni, albérleteztetni.

A párjával egy korosztály, 24-25 évesek, szóval nem az van, hogy összejött a 70 és a halál között lévő apókával, aki önti neki a pénzt. Nem is irigység van bennem, hanem inkább kíváncsiság, mert én is itt vagyok 24 évesen, de azt átgondolom 5-ször, hogy vegyek-e a Szigetre napijegyet, vagy belefér-e nyáron egy barátnős kimozdulás valamerre?


ápr. 28. 23:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
A srác családja lehet gazdag.
ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%

Rokonod, miért ne kérdezhetnél rá?

Max nem válaszol, vagy bekamuz valamit. Kérdezz rá, hogy mi a sikereid titka?

ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Onlyfans párban? Tuti le leszek pontozva...

Esetleg nyertek a lottón, amit butaság lenne bárkinek elmondani.

Vagy tényleg a srác családja gazdag és ők állnak mindent.

ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
Egy sima ismerőstől nem kerdezném meg mivel semmi közöm hozzá de mivel a kérdésedből az jön le hogy jóban vagytok így rá kérdezhetsz szerintem simán,nyilván finoman
ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem, de nem is szabad tolakodónak lenned hogy most mégis miből?

óvatosan közelíts a témára hogy sikerül nekik ennyi pénzt kitermelni hogy ilyenekre tudnak költeni, és ha akar válaszol, ha visszakérdez hogy miért érdekel akkor szimplán megmondod hogy te is szeretnél jobban keresni és érdekel hogy mi az ami szükséges ahhoz hogy rátudj térni erre az útra.


Meg azért nem mindegy milyen vállalkozás, mivel foglalkozik, mert azért nem olyan régen kezdte és azért nem úgy indul be hogy rögtön jönnek a megbízások és már 10-20 milliókat zsebel be a cég számlájára, és abból sem vehet ki akármikor amikor csak akar, mert rögtön csődbe is menne, plusz onnan max a fizetését amit magának kitalál amit előtud termelni az sem lehet rögtön milliós tétel, ez azért nem így megy.

De aztán lehet épp rögtön adódott valami és azért indította be a vállalkozást és csak úgy száguld az a szekér, kitudja.


Ha ennyire érdekel rákérdezhetsz hogy sikerült ezt elérnie ilyen hamar, Mi a titka.

ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Körmözik, mellette most pillázni tanult, de az még tényleg csak tanulás, mert akiken gyakorol, nekik ingyen csinálja.

Szóval nem valami IT céget épített ki, amit gyorsan valaki megvett fél milliárdért, hanem bérel egy kis szalont és ott csinálja a dolgait.

ápr. 29. 00:05
 7/42 anonim válasza:
96%
Ha lesz majd válasz oszd már meg velünk!:)
ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
Na várjunk,én azt hittem hogy a vőlegény kezdett valami vállalkozásba így igazából nincs is kérdés a csávó attól hogy fiatal lóvés szóval ennyi a titok vagy ha nem is a vőlegény akkor a leendő após/anyós nekik még fontos hogy a menyasszony se rontsa az összhatást
ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Vagy tenyleg only fans, vagy az ipse gazdag a csaladja altal.
ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
93%
Azért szerintem az onlyfans se ugy mukodik hogy beregisztral az emberfia aztán már jönnek a 20 millák szoval szerintem más van ott.
ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!